Piknik Rodzinny połączony z Sądeckim Święceniem Motocykli.

Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny

Wychodząc na ulice z procesją, której centrum jest Najświętszy Sakrament, nie tylko pragniemy złożyć hołd Chrystusowi i ponowić oświadczenie naszej wierności Przymierzu, którego ten Sakrament jest przypomnieniem i aktualizacją, lecz pragniemy także wprowadzać Zmartwychwstałego w świat, który tak bardzo potrzebuje Jego oczyszczających, uzdrawiających mocy.

Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało
Boże Ciało

Dzień 1. 27.09.2019 piątek

Wyjazd z Nowego Sącza ok. godz. 23.00, przejazd nocny do Niemiec.

Dzień 2. 28.09.2019 sobota

Krótka przerwa na poranną toaletę, przyjazd do Drezna, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie m.in.: Teaterplatz, Starówka z Zwinger i Operą Sampera (zewnątrz), Ratusz, Kościół NMP, Kościół Św. Krzyża, Pałac w stylu Japońskim, Orszak Książąt – składający się z 24 tysięcy płytek ceramicznych przedstawiających 800- letnią historię dynastii Wettynów. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie. Przerwa na kawę oraz zakup pamiątek. Wyjazd z Drezna w godzinach popołudniowych. Przyjazd w ok. Legnicy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. 29.09.2019 niedziela

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Sanktuarium Św. Jacka w Legnicy – miejsce Cudu Eucharystycznego z 2013r. - Msza Święta, następnie zwiedzanie sanktuarium. Przejazd do Wrocławia - zwiedzanie m.in. Rynek, Ratusz, Katedra Św. Jana Chrzciciela. Przejście do Panoramy Racławickiej (opcjonalnie), która jest jednym z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Czas wolny na kawę oraz zakup pamiątek. Przejecie do restauracji, obiad. Powrót do Nowego Sącza. Planowany przyjazd ok. godz. 24.00.

CENA: 410zł/os Zapisy – ks. E.Mrożek – 500 012 205

Cena zawiera:
- przejazd autobusem
- nocleg + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja);
- obiad w drodze powrotnej;
- opieka pilota/przewodnika;
- przewodnik miejski po Dreźnie;
- ubezpieczenie (NNW,KL);

Cena nie zawiera
- bilet wstępy do Panoramy Racławickiej, koszt:30zł/os normalny, 23zł/os ulgowy.

Na choroby przewlekłe należy ubezpieczyć się oddzielnie-dodatkowo.

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

Pobierz...

Święta Paschalne rozpoczynają się Mszą Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek, a kończą drugimi Nieszporami w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Triduum to piątek, sobota i niedziela. Święto, choć składa się z trzech dni, a każdy z nich ma inny charakter i świętujemy go w odmienny sposób, to jednak mamy do czynienia z jedną uroczystością – jedną tajemnicą: męką, śmiercią i zmartwychwstaniem naszego Pana.

Szósta niedziela Wielkiego Postu nazywana jest Niedzielą Palmową, inaczej Niedzielą Męki Pańskiej. Rozpoczyna ona najważniejszy i najbardziej uroczysty okres w roku liturgicznym - Wielki Tydzień.

Niedziela Palmowa
Niedziela Palmowa
Niedziela Palmowa

Zakończenie rekolekcji parafialnych. Dziękujemy bardzo serdecznie Ojcu Longinowi Płachcie, Jezuicie, za wygłoszenie tegorocznych rekolekcji.

Niedziela Palmowa
Niedziela Palmowa
Niedziela Palmowa