VII Tydzień Wielkanocny - Wniebowstąpienie Pańskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo.

W niedzielę natomiast nabożeństwo majowe jest o godz. 16.oo, a potem Msza św. Zachęcamy do licznego udziału w tym ostatnim tygodniu maja - w naszej świątyni może przebywać jednocześnie już 60 osób.

Zapraszamy także na Msze św. również rano o godz. 7.oo w poniedziałek, środę, piątek i w sobotę. Msza św. w sobotę jest z formularzem niedzielnym.

2. Za tydzień w naszej wspólnocie będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Nawiedzenia N.M.P.

Msze św. będą jak w każdą niedzielę o godz. 7.oo, 9.oo i o 11.oo - Uroczysta suma.

Po południu Msza św. będzie o godz. 16.oo.

Natomiast na 16.30 zapraszamy do kościoła gdzie rozpocznie się nabożeństwo majowe z procesją do Groty M. Bożej przy której zaśpiewamy litanię i Apel Jasnogórski. Prosimy na kartkach przygotować prośby i podziękowania do Matki Bożej.

Przy okazji dziękujemy za nieustanną opiekę nad naszą Grotą Matki Bożej z Lourdes, za wiosenne porządki i posadzenie pięknych kwiatów.

3. Zachęcamy usilnie do skorzystania z Sakramentu Pokuty codziennie pół godziny przed każdą Mszą św., tym bardziej że czeka nas odpust parafialny i kończy się powoli okres Spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

VI Tydzień Wielkanocny

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo.

W niedzielę natomiast nabożeństwo majowe jest o godz. 16.oo, a potem Msza św. Zachęcamy do licznego udziału - w naszej świątyni może przebywać jednocześnie już 60 osób.

2. Zapraszamy także na Msze św. również rano o godz. 7.oo w poniedziałek, środę, czwartek i w piątek. Msza św. w sobotę jest z formularzem niedzielnym.

3. Spotkanie z rodzicami przed I Komunią św. odbędzie się jutro (poniedziałek) o godz. 18.45.

V Tydzień Wielkanocny

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo.

2. Zapraszamy także na Msze św. rano o godz. 7.oo w poniedziałek, środę i w piątek.

W środę przed Msza św. wieczorną zapraszamy na modlitwę różańcową, a w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski. Jest to także dzień Imienin Ks. Bpa Ordynariusza Andrzeja Jeża. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

IV Tydzień Wielkanocny

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.oo. W niedzielę natomiast nabożeństwo majowe jest o godz. 16.oo, a potem Msza św. Zachęcamy do licznego udziału, pomimo że w świątyni naszej może przebywać jednocześnie 40 osób. W czasie nabożeństw majowych będziemy rozważać życie i dzieło Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego.

2. W tym tygodniu będą także Msze św. rano o godz. 7.oo w poniedziałek, środę i w piątek.

3. We wtorek zapraszamy również na Godzinki o św. Michale Archaniele na godz. 17.30. W czasie Mszy św. będzie również Koronka uwielbienia Boga, a w czasie nabożeństwa majowego także modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

III Tydzień Wielkanocny

1. W związku z pandemią koronawirusa w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m kwadratowych powierzchni. Nasza świątynia może zgromadzić więc spokojnie około 40 osób w całym obiekcie.

Cały czas trwa również transmisja na żywo z naszej świątyni dostępna na stronie parafialnej: parafia.zabelcze.pl Na ten nr telefonu lub maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. można przesyłać podziękowania i prośby do Matki Bożej, które będziemy polecać w czasie Różańca i Apelu Jasnogórskiego jeszcze dzisiaj, w niedzielę – początek nabożeństwa o godz. 20.3o.

Można je także wrzucić do skrzynki „Nowenny”.

2. Informujemy, że w naszej świątyni Msze św. w tym tygodniu będą codziennie o godz. 18.oo, a dodatkowo w poniedziałek, środę i w piątek także rano o godz. 7.oo.

W sobotę przeżywamy Uroczystość Królowej Polski (przeniesiona z tytułu niedzieli wielkanocnej) – Msze św. o 7, 9 i 18.oo. O godz. 9.oo zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny.

Codziennie możemy skorzystać z Sakramentu Pokuty pół godziny przed każdą Mszą św., a także przyjąć Komunię św. także poza Mszą św., a w czwartek oraz w Pierwszy piątek maja spowiedź będzie od godz. 17.oo.

Codziennie do czwartku włącznie – tak jak do tej pory - o godz. 17.3o będzie wystawienie N. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i śpiew suplikacji o zatrzymanie pandemii. W Pierwszy Piątek zapraszamy już na adorację od godz. 15.oo – Godzina Miłosierdzia

W piątek również rozpoczniemy nabożeństwa majowe po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę to nabożeństwo maryjne będzie o godz. 16.oo.

3. Prosimy dzwonić w razie potrzeby – posługi duszpasterskiej w domu, czy w innych sprawach - na telefon ks. proboszcza: 500 012 205. Z okazji I piątku miesiąca ks. proboszcz pojedzie do osób zgłoszonych telefonicznie.

Nieobecność w kościele w I piątek nie przerywa praktyki I piątków miesiąca.