I Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj Pierwszą Niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny - Msze św. jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7, 9 i 11 przed południem oraz po południu o godz. 14.oo i 16.oo.

Jeszcze dziś zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 16.oo. Potem będzie Msza św. Prosimy przygotować podziękowania i prośby do Matki Bożej.

Błogosławieństwo nowych ministrantów – chłopców z klasy IV (Zając Patryk oraz bracia Bartek i Dawid Lach) – będzie dzisiaj o godz. 9.oo. Gratulujemy kandydatom i ich rodzicom.

2. Zapraszamy od jutra (w miarę możliwości zdrowotnych) na codzienne RORATY o godz. 17.oo. Msza św. z kazaniem dla dzieci, które będą zbierać sobie jak co roku kontrolki.

Dodatkowo w tym tygodniu będą także Msze św. rano o godz. 7.oo w poniedziałek, środę i piątek.

3. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: w poniedziałek – święto św. Andrzeja Apostoła. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo św. Michała Archanioła. Początek o godz. 16.3o – Godzinki. W środę powracamy do modlitwy różańcowej przed Mszą św., czyli o godz. 16.3o.

XXXIV Tydzień zwykły - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - Msze św. jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7, 9 i 11 przed południem oraz po południu o godz. 14.oo i 16.oo. Po każdej Mszy św. możemy zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

2. Za tydzień zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 16.oo. Potem będzie Msza św. Prosimy przygotować podziękowania i prośby do M. Bożej.

3. Zapraszamy w tym ostatnim tygodniu listopada codziennie na Mszę św. o godz. 17.oo oraz modlitwę w intencji zmarłych połączoną z wypominkami.

XXXIII Tydzień zwykły

1. Msze św. dzisiaj jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7, 9 i 11 przed południem oraz po południu o godz. 14.oo i 16.oo.

2. Zapraszamy również codziennie na Mszę św. o godz. 17.oo oraz modlitwę w intencji zmarłych połączoną z wypominkami.

3. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: we wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, w środę – bł. Karoliny Kózkówny, w piątek - św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę – Ofiarowanie NMP, a za tydzień ostatnia niedziela roku liturg. - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

XXXIITydzień zwykły

1. Niestety ze wzgl. na ograniczenia epidemiczne w naszym kościele może gromadzić się jednocześnie 40 osób (nie licząc LSO)

Msze św. dzisiaj jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7, 9 i 11 przed południem oraz po południu o godz. 14.oo i 16.oo. Dziś o 16.oo będzie najpierw Różaniec z wypominkami a następnie Msza św.

Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tradycyjnie po każdej Mszy św. organizowana jest zbiórka do puszek jako wsparcie „Kościoła w potrzebie”. Dziękujemy za wsparcie tej misyjnej akcji.

2. Zapraszamy zatem codziennie na Mszę św. o godz. 17.oo oraz modlitwę w intencji zmarłych połączoną z wypominkami.

3. Wczoraj niestety zmarła kolejna Parafianka śp. +Bożena Noga. Przeżyła tylko 57 lat. Pogrzeb śp. Bożeny odbędzie się w naszym kościele we wtorek. Różaniec o 12.3o. Msza św. o godz. 13.oo.

XXXI Tydzień zwykły - Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Ponieważ nie możemy nawiedzać Zmarłych na cmentarzach, dlatego tym bardziej zapraszamy do świątyni na modlitwę za zmarłych.

Msze św. będą w naszym kościele będą dzisiaj jak w każdą niedzielę, a więc o godz. 7, 9 i 11 przed południem oraz po południu o godz. 14.oo i 16.oo.

Kwadrans przed każdą Mszą św. są czytane wypominki, a o godz. 14.oo będzie Różaniec za zmarłych i Msza św. w int. ++Zmarłych Parafian.

2. Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele przed południem o godz. 7.oo, 9.oo i 11.oo. Kwadrans przed każdą Mszą św. będą czytane wypominki. Po południu Msza św. o godz. 17.oo, a po niej różaniec za zmarłych połączony z wypominkami.

W czwartek zmarła +Irena Śliwa, z ul. Zabełeckiej. Przeżyła 81 lat. Pogrzeb odbędzie się jutro na Cmentarzu Gołąbkowickim. Różaniec w kaplicy cmentarnej o godz. 9.3o, a Msza św. o godz. 10.oo. Informujemy, że Msza św. za śp. +Irenę odbędzie się także dzisiaj o godz. 16.oo.

3. Zapraszamy zatem codziennie na Mszę św. o godz. 17.oo oraz modlitwę różańcową w intencji zmarłych połączoną z wypominkami.

Dodatkowo w tym tygodniu będą także Msze św. rano o godz. 7.oo w środę, czwartek, piątek i sobotę.