VI Niedziela Zwykła

1. Msza św. dla dzieci – dziś o godz. 11.oo.

2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę adoracyjną – tzw. nabożeństwo 40-godzinne przed rozpoczęciem W. Postu.

Serdecznie zapraszamy.

Porządek adoracji będzie następujący:

- Rodzice i starsi – po Mszy św. o godz. 7.oo

- młodzież – po Mszy św. o godz. 9.oo

Kandydaci do Bierzmowania z kl. VIII – obecność obowiązkowa!!!

- dzieci – po Mszy św. o godz. 11.oo.

Po południu za tydzień zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia na 15.oo. Adoracja potrwa do godz. 16.oo i zakończy się Mszą św.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego – jutro po Mszy św. w Auli.

V Niedziela Zwykła

1. W najbliższy wtorek - wspomnienie Matki Bożej z Lourdes - Światowy Dzień Chorego. Jako że mamy w parafii piękną Grotę upamiętniającą objawienia z Lourdes, pragniemy ten Dzień Chorego przeżyć bardziej uroczyście.

Zapraszamy na Mszę św. na godz. 17.oo, która sprawowana będzie właśnie w intencji chorych, cierpiących, samotnych, starszych. W czasie Eucharystii będzie można przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.

Pół godziny przed Mszą św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencjach chorych, o uzdrowienie i opiekę M. Bożej.

Do chorych pierwszopiątkowych ks. proboszcz pojedzie od godz. 14.oo właśnie we wtorek. Prosimy, aby zgłosić ks. proboszczowi także tych chorych i starszych, którzy nie korzystają z I piątków oraz z posługi szafarzy nadzwyczajnych. Prosimy aby z nimi porozmawiać i zachęcić do skorzystania z sakramentów w tym dniu w kościele czy też w domu.

2. Spotkanie uczniów klasy III wraz z Rodzicami w najbliższy piątek – Msza św. o 17.oo a potem spotkanie organizacyjne w Auli.

3. Próba scholi w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy.

Koło Misyjne w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

Msza św. dla dzieci w niedzielę o godz. 11.oo.

IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.

2. Jutro – wspomnienie św. Błażeja – zapraszamy do błogosławieństwa gardła podczas Mszy św. o godz. 17.oo.

3. We wtorek – nabożeństwo do św. Michała – początek o godz. 16.30 (Godzinki, Koronka Uwielbienia Boga, Msza św. Modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów). Zapraszamy czcicieli i pielgrzymów, którzy w czerwcu wybierają się na San Gargano.

III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zapraszamy na koncert kolęd i występ bożonarodzeniowy w wykonaniu naszej scholi i naszych dzieci na Mszach św. o godz. 9.oo i 11.oo.

Dzieci po zakończeniu Mszy św. będą zbierać ofiary po kolędzie na dofinansowanie sprzętu nagłośnieniowego w naszej szkole.

Jednocześnie Msza św. dla dzieci będzie również dziś o godz. 11.oo.

2. W piątek w wieku 91 lat zmarła śp +Maria Kałużna, z ul. Dożynkowej. Jej pogrzeb odbędzie się dzisiaj. Wprowadzenie i Różaniec w kościele o godz. 13.3o, potem Msza św. o godz. 14.oo

3. W sobotę nie ma żadnych zajęć dla dzieci.

II Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu Msze św. w systemie zmiennym: poniedziałek, środa, piątek – o godz. 17.oo; wtorek, czwartek, sobota – o godz. 7.oo.

2. Pogrzeb śp. + Czesławy RAMZA – w najbliższy wtorek. Różaniec o godz. 12.3o, a Msza św. o godz. 13.oo.

3. Spotkanie Rady Parafialnej i całego Parafialnego Zespołu Synodalnego – w najbliższy czwartek o godz. 18.oo w Auli.