XXVIII Niedziela Zwykła - Dzień Papieski

1. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i modlitwę różańcową o godz. 17.oo.

W niedzielę Różaniec św. o godz. 16.oo.

Jutro Dzień Nauczyciela – zapraszamy na różaniec w intencji Nauczycieli i Wychowawców. W piątek św. Łukasza – patronalne święto Służby Zdrowia, będziemy się modlić również w tych intencjach na różańcu.

2. Spotkanie całego Zespołu Synodalnego, a w tym Rady Parafialnej – w najbliższy czwartek po modlitwie różańcowej – czyli po 18.oo w Auli.

3. Próba scholi – w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy.

Koło Misyjne – w sobotę o godz. 10.oo w Auli. Obowiązkowa obecność dzieci i młodych wyjeżdżających za tydzień w niedzielę do Tarnowa.

Spotkanie dla młodzieży od klasy VII wzwyż w sobotę o godz. 16.oo. Przygotowujemy kiermasz i szopkę na Boże Narodzenie ale nie tylko!!!

XXVII Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i modlitwę różańcową o godz. 17.oo.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego – w poniedziałek po różańcu w Auli.

3. Próba scholi – w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy.

Koło Misyjne – w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

XXVI Niedziela Zwykła - Niedziela Synodalna

1. Jeszcze dziś zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 16.oo. Prosimy przygotować prośby i podziękowania do Matki Bożej. Po nabożeństwie będzie Msza św.

2. W związku ze zmianą czasu Msze św. będą od jutra będą o godz. 17.oo. Od wtorku – w miesiącu październiku – zapraszamy tradycyjnie na modlitwę różańcową, codziennie po Mszy św. Dzieci będą zbierać sobie kontrolki.

3. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła – w najbliższy wtorek o godz. 16.30 – Godzinki Anielskie, Msza św., Koronka Uwielbienia Boga i różaniec.

XXV Niedziela Zwykła

1. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 16.oo. Prosimy przygotować prośby i podziękowania do Matki Bożej. Po nabożeństwie będzie Msza św.

2. Wyjazd do Drezna, Wrocławia i Legnicy – do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w najbliższy piątek – Msza św. o godz. 22.oo, a potem pakowanie bagaży i wyjazd.

3. W sobotę nie będzie próby scholi.

XXIV Niedziela Zwykła

1. Msza św. dla dzieci – dzisiaj o godz. 11.oo.

Prosimy o obecność na tej Mszy św. Rodziców i dzieci z klasy III, które będą się przygotowywać do I Komunii św.

Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie organizacyjne.

2. Pierwsze powakacyjne Spotkanie Rady Parafialnej oraz Zespołu Synodalnego – w najbliższy czwartek o godz. 18.oo.