V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj rozpoczynamy MISJE PARAFIALNE (od 15 do 22 maja). Witamy serdecznie w naszej wspólnocie Ojca Zenona Burdaka, Bernardyna. Prosimy o zabranie programów (jeśli ktoś jeszcze nie ma) tego wyjątkowego wydarzenia. Są dostępne przy wyjściach z kościoła. Postarajmy się z zaangażowaniem wziąć udział w tych duchowych ćwiczeniach.

2. Msze św. dzisiaj jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo – po tej Mszy św. nabożeństwo majowe.
W dni powszednie w czasie Misji św. Msza św. codziennie o godz. 8.oo oraz 18.oo.
Nabożeństwo majowe w czasie Misji św. w dni powszednie będzie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.45.
Codziennie od dzisiaj do soboty zapraszamy na Apele Jasnogórskie na godz. 20.4o.

Zwróćmy szczególną uwagę na spowiedź misyjną w piątek. Z Sakramentu pokuty możemy skorzystać codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
Do chorych, których powinniśmy zgłosić w zakrystii, ks. Misjonarz pojedzie w czwartek od godz. 15.oo. Chorych odwiedzanych na I piątki nie trzeba zgłaszać!

W czasie Misji swoje rekolekcje przeżywać będą uczniowie naszej szkoły w kolejne dni – w środę, czwartek i piątek:
Klasy I - IV – w godz. 9.3o – 10.3o
Klasy V – VIII – w godz. 10.oo – 11.oo

3. Dzisiaj również o godz. 12.3o odbędzie się radosna Uroczystość I Komunii św. Dzieci z klas autystycznych. Msza św. w intencji dzieci I - komunijnych z klas autystycznych – od P. dyr Haliny Stanek i P. Vicedyr. Doroty Bębenek będzie w czwartek o godz. 10.oo.
Za tydzień nie mniej radosna Uroczystość I Komunii św. Dzieci z klasy III na Mszy św. o godz. 11.oo. Pierwszy Sakrament Pokuty dla tych dzieci oraz możliwość spowiedzi dla bliskich będzie w sobotę o godz. 9.oo.
Próba generalna przed I Komunią św. uczniów klasy III wraz z rodzicami odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.

IV Niedziela Wielkanocna

1. Msze św. dzisiaj jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Po Mszy św. o godz. 14.oo zapraszamy na nabożeństwo majowe.
W dni powszednie Msza św. codziennie o godz. 18.oo, a po niej nabożeństwo majowe.
Dodatkowa Msza św. w poniedziałek i środę o 7.oo oraz w sobotę o 8.oo.

2. Za tydzień rozpoczynamy MISJE PARAFIALNE (od 15 do 22 maja). Prosimy o zabranie programów (jeśli ktoś jeszcze nie ma) tego wyjątkowego wydarzenia i zaplanowanie sobie czasu, aby wziąć udział w tych duchowych ćwiczeniach.

3. Za tydzień również o godz. 12.3o odbędzie się radosna Uroczystość I Komunii św. Dzieci z klas autystycznych. Próba generalna i Pierwsza spowiedź tych dzieci i Rodziców będzie w sobotę o godz. 9.oo.

III Niedziela Wielkanocna

1. Msze św. dzisiaj jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Po Mszy św. o godz. 14.oo w każda niedzielę zapraszamy na nabożeństwo majowe.
W dni powszednie Msza św. codziennie o godz. 18.oo, a po niej nabożeństwo majowe.

2. We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę – o godz. 7, 9, 11 i 14.

3. W tym tygodniu wypada także I czwartek, I piątek i I sobota maja. W te dni dodatkowe Msze św. o godz. 7.oo. Zachęcamy do skorzystania z S. Pokuty codziennie pół godz. przed każdą Mszą św., a w czwartek i piątek od godz. 17.oo.
Z posługą sakramentalną do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 15.oo

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

1. Msze św. dzisiaj jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Po Mszy św. o godz. 14.oo zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Dziś również z okazji Niedzieli Miłosierdzia, zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa po każdej Mszy św. jest zorganizowana zbiórka do puszek na CARITAS Diecezji Tarnowskiej.
W tym szczególnym dniu wygłosi do nas Słowo Boże O. Zenon Burdak OFM – jako zapowiedź i przygotowanie do Misji Parafialnych, które odbędą się w dn. 15-22 maja br.
W tygodniu Msze św: Poniedziałek, środa i piątek – godz. 18.oo.
Wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo
Dodatkowa Msza św. we wtorek o godz. 18.oo (Uroczystość św. Wojciecha)

2. Msza św. z okazji wspomnienia bł. ks. J.Popiełuszki i Święta Szkoły Podstawowej nr 6 w N. Sączu – odbędzie się w naszym kościele jutro (poniedziałek) o godz. 9.3o. Po nabożeństwie Pani Dyrektor zaprasza wszystkich przyjaciół i sympatyków naszej szkoły na dalszy ciąg uroczystości w budynku miejscowej placówki.

3. Jest z nami Siostra Renata!!! – Bardzo się tym RADUJEMY. Gdyby ktoś chciał ofiarować jeszcze produkty żywnościowe, produkty dla dzieci, chemię do domu może to dostarczyć jeszcze tylko jutro przez cały dzień na plebanię lub po Mszy św. na świetlicę. (Siostra wyjeżdża we wtorek)
Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas okazywali swoje serce w tym dziele.

Poniedziałek Wielkanocny

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11.oo.
Za tydzień Msze św. jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Po Mszy św. o godz. 14.oo zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
Za tydzień również z okazji Niedzieli Miłosierdzia, zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa po każdej Mszy św. zostanie zorganizowana zbiórka do puszek na CARITAS Diecezji Tarnowskiej.
W tym szczególnym dniu wygłosi do nas Słowo Boże O. Zenon – jako zapowiedź i przygotowanie do Misji Parafialnych.
W tygodniu Msze św: środa, czwartek, piątek i sobota – godz. 18.oo.
Wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo
W piątek nie ma postu – z racji trwającej oktawy Wielkanocy.

2. Pogrzeb śp.+Stanisławy Adamek z Klimkówki, l. 82 – wtorek (jutro) o godz. 14.oo, pół godziny wcześniej wprowadzenie do kościoła i Różaniec św.

3. W tym tygodniu prawdopodobnie odwiedzi nas Siostra Renata z Charkowa – chcemy jeszcze raz pomóc naszej Rodaczce przez zbiórkę produktów żywnościowych. Część już jest zgromadzona w świetlicy. Gdyby ktoś chciał ofiarować jeszcze produkty żywnościowe, produkty dla dzieci, chemię do domu może to dostarczyć przez cały ten tydzień do świetlicy lub na plebanię najlepiej przed lub po każdej Mszy św.