II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14. Za tydzień także zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.oo.
Msze św. w tygodniu podajemy w harmonogramie intencji mszalnych.
Dziś przeżywamy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Przy tej okazji po każdej Mszy św. wspieramy ofiarą do puszki Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

2. Zmarła śp. +Adela KUCIA, z ul. Zabełeckiej, lat 71. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 12.3o – wprowadzenie do świątyni parafialnej, godz. 13.oo – Msza św.
Jeszcze dziś w int. śp.+Adeli zostanie odmówiony różaniec po Gorzkich Żalach i Mszy św. popołudniowej.

3. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo a po niej Msza św.
W przyszłą niedzielę – Trzecią w Wielkim Poście - zapraszamy na Gorzkie Żale - na godz. 14.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9, 11 i 14.
Msze św. w tygodniu – poniedziałek, środa, czwartek i piątek - godz. 17.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo

2. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Będziemy też za tydzień w niedzielę – z racji tego dnia - wspierać ofiarą do puszek Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

3. W każdy piątek W. Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo a po niej Msza św.
W przyszłą niedzielę – Drugą w Wielkim Poście - zapraszamy na Gorzkie Żale - na godz. 14.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania. Gorąco zachęcamy do udziału!!!

VI Niedziela zwykła

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7, 9,11 i 14. Msze św. w tygodniu – poniedziałek, środa i piątek - godz. 17.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo

2. Dzisiaj przeżywamy niedzielę adoracyjną – przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.
Porządek adoracji jest następujący:
- Rodzice i Starsi – po Mszy św. o godz. 7.oo
- Młodzież – po Mszy św. o godz. 9.oo
- Dzieci – po Mszy św. o godz. 11.oo
Pozostańmy na modlitwę po każdej Mszy św. w ten Światowy Dzień Chorego i rozpoczynającym się Tygodniu Modlitw o trzeźwość Narodu Polskiego.
3. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. w połączeniu z posypaniem głów popiołem (jako symbol pokuty) o godz. 7.oo, 9.oo i 17.oo. W tym dniu obowiązuje post ścisły i abstynencja.
Składka w tym dniu przeznaczona jest na cele CARITAS.

V Niedziela zwykła

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7,9,11 i 14. Msze św. w tygodniu – poniedziałek, środa i piątek - godz. 17.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo

2. Za tydzień będziemy przeżywać niedzielę adoracyjną – przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Porządek adoracji jest następujący:
- Rodzice i starsi – po Mszy św. o godz. 7.oo
- młodzież – po Mszy św. o godz. 9.oo
- dzieci – po Mszy św. o godz. 11.oo

3. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień – II niedziela lutego - ofiary na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

IV Niedziela zwykła

1. Dziś i za tydzień Msze św. - 7,9,11 i 14.
Msze św. w tygodniu - codziennie o godz. 17.oo oraz dodatkowo o godz. 7.oo – wtorek, czwartek i sobota.
Zmiana tajemnic różańcowych – za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo

2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła (zamiast za tydzień). Godzinki o godz. 16.3o, potem Msza św. z Koronką Uwielbienia Boga, modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. W piątek przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego – M. Bożej Gromnicznej. Msze św. o 7.oo, 9.oo i 17.oo. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Ta uroczystość to zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone są na zakony klauzurowe w naszej diecezji.
W piątek po Mszy wieczornej będzie też akcja demontażu dekoracji świątecznych. Prosimy jak zwykle członków Rady Parafialnej i młodzież o pomoc.