Niedziela - Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godz. 17.oo - oprócz piątku - ponieważ w piątek Msza św. będzie o godz. 7.oo rano.
W przyszłą niedzielę tradycyjnie o 7,9 i 11 a także po południu o godz. 16.oo

2. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 9.oo i 11.oo będzie kolędował u nas Zespół z Łososiny Górnej – Kapela „Górne Łososinioki”. Będzie możliwość nabycia płyt nie tylko z kolędami. Zapraszamy.

3. Spotkanie Zespołu Synodalnego a zarazem Rady Parafialnej będzie w przyszłym tygodniu – 31 stycznia we czwartek – o godz. 18.oo.

Niedziela - Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj zapraszamy na Noworoczny Koncert Kolęd na Mszach św. o godz. 9.oo i 11.oo.w wykonaniu uczniów SP nr 6. Dzieci po kolędzie (po Mszy św.) będą zbierać ofiary na zakup kolejnych sportowych atrakcji

2. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godz. 17.oo - oprócz piątku - ponieważ w piątek Msza św. będzie o godz. 7.oo rano.

UWAGA – w najbliższą niedzielę – za tydzień - nie będzie Mszy św. popołudniowej!!!

3. Do skrzynki „Nowenny” możemy jeszcze dziś wrzucać kartki z prośbami do Matki Bożej z Guadelupe w Meksyku, które zostaną przedstawione u tronu M. Bożej w tym Sanktuarium. Wyjazd we wtorek o 2.oo w nocy. Prosimy Parafian o modlitwę i sami będziemy cały czas pamiętać o naszej parafii.

Niedziela - Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Na wszystkich Mszach św. jest poświecenie kredy i kadzidła, które są dostępne w kościele przy wejściu głównym i przy szopce.

2. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godz. 7.oo rano. Prosimy ważne sprawy kancelaryjne załatwić w bieżącym tygodniu po Mszach św. porannych.

3. Próba scholii bardzo ważnaw sobotę w godz. 16.oo – 18.oo w kościele.

Niedziela - Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

1. Dzisiaj Uroczystość św. Rodziny - Dzień Jubileuszy małżeńskich - zapraszamy na Msze św. przed południem szczególnie małżonków „we dwoje” – będziemy podczas każdej Mszy św. odnawiać małżeńskie – sakramentalne TAK!!!

2. Kolęda misyjna w naszej parafii odbędzie się dzisiaj – posłanie Kolędników o godz. 11.oo i wyjście do naszych domów ok 12.3o. Prosimy o życzliwe przyjęcie tych małych misjonarzy oraz w miarę możliwości zaopiekowanie się dziećmi.

Dziękujemy Dzieciom i Opiekunom oraz Animatorom za włożoną w to dzieło pracę.

3. Jutro pożegnamy Stary Rok także w naszej świątyni. Zapraszamy na nabożeństwo i Mszę św. na godz. 17.oo.

Po Mszy św. dziękczynnej Zarząd Osiedla Zabełcze zaprasza tradycyjnie na pokaz sztucznych ogni oczywiście na zewnątrz kościoła.

IV Niedziela Adwentu

1. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia – wspólną wieczerzę przeżyjmy w rodzinnym gronie. Tradycyjnie przeczytajmy fragment Ewangelii o Bożym Narodzeniu, pomódlmy się za bliskich żyjących i zmarłych, złóżmy sobie życzenia i wspólnie pośpiewajmy kolędy.

Zachowajmy też postny charakter tego dnia.

Msze św. w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (wtorek i środa) będą tylko o godz. 7.oo, 9.oo i 11.oo.

W święta nie będzie Mszy św. po południu!!!

W pozostałe dni tygodnia o 7.oo rano.

Pasterka – po wigilii tradycyjnie o północy. ZAPRASZAMY!

Składka na pasterce przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

Składka w II dzień świąt przeznaczona jest na UJPII w Krakowie i Tarnowie.

2. Kolęda misyjna w naszej parafii odbędzie się za tydzień – w niedzielę 30 grudnia. Spotkanie kolędników misyjnych i opiekunów grup w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

W sobotę nie będzie próby scholii.

3. Za tydzień w niedzielę – Święto św. Rodziny – Dzień Jubileuszy małżeńskich -zapraszamy na Msze św. przed południem szczególnie małżonków, ale „we dwoje” – będziemy podczas każdej Mszy św. odnawiać małżeńskie – sakramentalne TAK!!!