XXIX Niedziela zwykła - Dzień Misyjny, liczenie wiernych

1. Dziś Dzień Misyjny i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.

Uczestnicząc dzisiaj w różańcu w intencji misji o godz. 16.oo możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Msza św. dla dzieci o godz. 11.oo. Dzisiaj również odbywa się liczenie wiernych.

2. Msze św. w naszym kościele będą codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa różańcowa na którą wszystkich gorąco zapraszamy!!! Będziemy się modlić przez cały tydzień za misje i misjonarzy.

3. W przyszłą niedzielę – ostatnią w miesiącu – Msza św. po południu będzie pierwsza, tzn. o godz. 16.oo - a dopiero po niej ok. godz. 16.3o - różaniec połączony z Apelem Jasnogórskim. Tradycyjnie po nabożeństwie udamy się z lampionami do Groty Matki Bożej. BARDZO GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ.

Prosimy przygotować podziękowania i prośby do M.Bożej.

Dziękujemy przy okazji Pani Bogumile Kałużny za ogromne, osobiste, często codzienne zaangażowanie na rzecz utrzymania i wyglądu naszej Maryjnej Groty.

XXVIII Niedziela zwykła - Dzień Papieski

1. Msze św. w naszym kościele będą codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa różańcowa na którą wszystkich gorąco zapraszamy!!! W każdą niedzielę różaniec będzie odmawiany o godz. 16.oo, a po nim Msza św. GORĄCO ZACHĘCAMY!!!

2. Październikowe Spotkanie Zespołu Synodalnego, a w tym Rady Parafialnej – czwartek po różańcu, czyli ok. godz. 18.oo w Auli.

3. Zapraszamy naszych Parafian na kolejne spotkania pastoralno-ewangelizacyjne z serii „New Pastoral” do Auli na plebanii we wtorek i w sobotę na godz. 18.oo.

XXVII Niedziela zwykła

1. Jeszcze dzisiaj: Zmiana Tajemnic różańcowych – po Mszy o godz. 7.oo, a spotkanie rodziców i uczniów klasy III przed I Komunią św. po Mszy św. o 11.oo.

2. Msze św. w naszym kościele będą codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa różańcowa na którą wszystkich gorąco zapraszamy!!! W każdą niedzielę różaniec będzie odmawiany o godz. 16.oo, a po nim Msza św. GORĄCO ZACHĘCAMY!!!

3. Zapraszamy naszych Parafian na kolejne spotkanie pastoralno-ewangelizacyjne z serii „New Pastoral” do Auli na plebanii w czwartek o godz. 19.oo.

XXVI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 16.oo - na Apel Jasnogórski połączony z modlitwą różańcową podczas której będą polecane podziękowania i prośby do Matki Bożej, naszej Patronki. Prosimy je przygotować jak zwykle na kartkach.
Po nabożeństwie będzie Msza św.

2. Od jutra Msze św. w naszym kościele będą codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa różańcowa na którą wszystkich gorąco zapraszamy!!! W każdą niedzielę różaniec będzie odmawiany o godz. 16.oo, a po nim Msza św.
Dla dzieci przewidziane są tzw. „ kontrolki” do zbierania.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca października. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do skorzystania z Sakramentu Pokuty w czwartek i piątek od godz. 16.oo oraz codziennie pół godziny przed Mszą św.
Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 14.oo.
Również w piątek dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo.

XXV Niedziela zwykła - Dzień Modlitw o trzeźwość

1. W przyszłą niedzielę – ostatnią niedzielę i zarazem ostatni dzień września - zapraszamy na godz. 16.oo na Apel Jasnogórski połączony z modlitwą różańcową podczas której będą polecane podziękowania i prośby do Matki Bożej, naszej Patronki. Prosimy je przygotować jak zwykle na kartkach.

Po nabożeństwie będzie Msza św.

2. Wyjazd do Pragi dla drugiej grupy w najbliższy piątek – Msza św. o 3.3o; pakowanie bagaży do autokaru na parkingu o 4.oo.

3. Zarząd Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zaprasza na spotkanie informacyjne na temat rządowego programu „Czyste Powietrze”, oferującego mieszkańcom wsparcie finansowe do wymiany pieców i termomodernizacji domów, które odbędzie się w dniu 24 września o godzinie 18.00 w Nowym Sączu w Sali Ratuszowej, Rynek 1.

Witold Kozłowski-Prezes Zarządu.