XXVI Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo – najpierw modlitwa różańcowa, a potem Msza św. Msze św. w dni powszednie codziennie o godz. 17.oo, po Mszy św. Modlitwa różańcowa. (UWAGA na zmianę godziny na 17.oo).
Dzieci tradycyjne będą zbierać sobie pamiątki związane z Różańcem. (od dziś!)
Zapraszamy do udziału w kościele w tej wartościowej modlitwie, ale zachęcamy też do wspólnego odmawiania w domu czy przy kapliczkach przydrożnych.
Dodatkowo rano o 7.oo – Msza św. będzie w poniedziałek, środę, piatek i sobotę
Tradycyjna Procesja Różańcowa wyruszy dzsiaj po raz 34 ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie przy pomniku św. Jana Pawła II na sądeckim rynku o godz.18.00. Następnie odwiedzając kościoły naszego miasta około godz. 21.00 dotrze do kościoła Matki Bożej Niepokalanej na Millenium. Nabywając lampiony przed procesją można będzie wesprzeć wydawnictwo Promyczek dobrowolną ofiarą.

2. Dziękujemy za modlitwę w czasie pielgrzymki do Libanu. Modliliśmy się za Was wszystkich. Za zgodą i prośbą ks. Bpa Ordynariusza i Patriarchy Libanu przywieźliśmy do naszej parafii relikwie św. Szarbela - II stopnia oraz św. Rafki – I stopnia. To Patroni chorych, szczególnie chorych na raka. Wprowadzenie tych relikwii do kultu w parafii nastąpi w wyznaczonym terminie. Będziemy się do tego przygotowywać.
Gdyby ktoś chory już potrzebował olejów św. Szarbela i modlitwy proszę zgłosić się do ks. Proboszcza.
Dziękujemy hojnym darczyńcom za wszystkie ofiary na wsparcie Sanktuariów i Hospicjum w Libanie.

3. W najbliższy wtorek zapraszamy na Nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Godzinki o 16.3o. Msza św. z Koronką Uwielbienia Boga i Różaniec z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

XXV Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Ponieważ za tydzień rozpoczyna się październik o godz. 14.oo będzie najpierw modlitwa różańcowa a potem Msza św.
Zmiana tajemnic różańcowych również za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo. Msze św. w dni powszednie: 18.oo – poniedziałek, środa i piątek, 7.oo – wtorek, czwartek i sobota.

2. W październiku Msze św. będą o godz. 17.oo a potem modlitwa różańcowa. Dzieci tradycyjne będą zbierać sobie pamiątki związane z Różańcem.
Zapraszamy do udziału w kościele w tej wartościowej modlitwie, ale zachęcamy też do wspólnego odmawiania w domu czy przy kapliczkach przydrożnych.

3. Okręgowe Duszpasterstwo Młodzieży - Sącz Boga - zaprasza na comiesięczne spotkania młodych z cyklu Światłość w Ciemności. Najbliższe spotkanie odbędzie się dziś - 24 września 2023 roku - w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (kościół kolejowy) o godzinie 20:00.

XXIV Niedziela zwykła - Dzień Środków Społecznego Przekazu

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Dziś po każdej Mszy św. przed kościołem organizowana zbiorka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
Msze św. w dni powszednie: 18.oo – poniedziałek, środa i piątek, 7.oo – wtorek, czwartek i sobota

2. Rusza pielgrzymka do Libanu – do grobów świętych libańskich. Wyjazd na Okęcie z naszego parkingu w najbliższy wtorek (19.IX) o godz. 13.oo
Dziś i jutro można jeszcze składać prośby i intencje w których wspólnie będziemy się modlić na pielgrzymce.

3. Informacja dla Wielopola – Sołtys i Rada Sołecka Wsi Wielpopole zwołuje zebranie na najbliższy piątek (22.IX) o godz. 17.oo w świetlicy w Wielopolu.
Szczegóły spotkania w gablocie.

XXIII Niedziela zwykła - Tydzień Wychowania w Polsce

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Msze św. w dni powszednie: 18.oo – poniedziałek, środa i piątek, 7.oo – wtorek, czwartek i sobota.

2. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła odbędzie się wyjątkowo jutro (poniedziałek). Zapraszamy na Godzinki o 17.3o, potem Mszę św. z Koronką Uwielbienia Boga oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. W czwartek odbędzie się Spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy chętnych do poznawania i rozważania Pisma św. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.oo w domu p. Bernadety Bajdy.

XXII Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj tylko przed południem - o godz. 7, 9, 11 oraz 14. Msze św. w dni powszednie: 18.oo – poniedziałek, środa, czwartek i piątek, 7.oo – codziennie oprócz środy,

2. Dzisiaj w naszej wspólnocie przyjmujemy ks. Krzysztofa Klimczaka, proboszcza parafii Czarny Potok, który głosi nam Słowo Boże, a ofiary zbierane podczas wszystkich Mszy św. przeznaczone są na budowę nowego kościoła - Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Czarnym Potoku.
Bóg zapłać Ks. Proboszczowi za obecność, a wszystkim za modlitwy i ofiary.

3. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolno-katechetycznego Mszą św. jutro o godz. 9.oo. Pół godziny wcześniej zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty. Po nabożeństwie dalsza część uroczystości w naszej szkole.