XXIX Tydzień zwykły

1. Dzisiaj w niedzielę misyjną rozpoczynamy Tydzień Misyjny – będziemy się modlić za misje i misjonarzy. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na misje.

2. W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi wewnątrz kościoła może przebywać jednocześnie 90 osób (nie licząc służby ołtarza).

Ks. Biskup Ordynariusz udziela dyspensy - do odwołania - od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. Jednocześnie prosi o udział w nabożeństwach w dni powszednie z zachowaniem obostrzeń oraz udział w sposób zdalny.

3. Zapraszamy zatem codziennie na Mszę św. i modlitwę różańcową o godz. 17.oo. Dodatkowo w tym tygodniu będą Msze św. rano o godz. 7.oo w poniedziałek, środę i piątek. Zachęcamy bardzo gorąco do udziału mimo trudnej sytuacji.

Dzisiaj Msze św. o godz. 7, 9 i 11 oraz 16.oo.

UWAGA! - Za tydzień w niedzielę wprowadzamy w naszym kościele dodatkową Mszę św. o godz. 14.oo.

Za tydzień również - o godz. 16.oo - będzie Msza św. za ParafianO zdrowie i ustanie epidemii. Po Mszy św. w tej samej intencji będzie Różaniec z procesją do Groty Matki Bożej zakończony Apelem Jasnogórskim.

Przygotujmy podziękowania i prośby do Matki Bożej.

XXVIII Tydzień zwykły

1. Przeżywamy dziś Dzień Papieski – po każdej Mszy św. możemy swoją ofiarą wesprzeć akcję „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dedykowaną zdolnej, a często ubogiej młodzieży.

2. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i modlitwę różańcową o godz. 17.oo. Zachęcamy bardzo gorąco do udziału. W środę i w sobotę dodatkowo Msza św. o godz. 7.oo.

3. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wyrażenia pamięci o naszych bliskich zmarłych w wypominkach rocznych i listopadowych. Będziemy codziennie przez cały listopad oraz w każdą niedzielę przed Mszami św. o 7.oo i 9.00 modlić się na naszych bliskich Zmarłych. Kartki na te wypominki dostępne są na stolikach przy gazetach i przy wyjściu głównym.
Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominek, które przeznaczone będą na sfinansowanie wejścia do świetlicy dla dzieci i młodzieży. Bóg zapłać za każdą ofiarę!!!

XXVII Tydzień zwykły

1. Zapraszamy codziennie na Mszę św. i modlitwę różańcową o godz. 17.oo.

Zachęcamy bardzo gorąco do udziału. W sobotę dodatkowo Msza św. o godz. 7.oo.

2. We wtorek – I w miesiącu - zapraszamy na Godzinki ku czci św. Michała Archanioła o godz. 16.3o.

3. W środę odbędzie się pogrzeb śp. +Danuty Bernet (z d. Waśko), która zmarła nagle w Zurychu 20 kwietnia br. Przeżyła 62 lata.

Wprowadzenie do kościoła i różaniec o godz. 13.30, a Msza św. o godz. 14.oo.

Polecajmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu!

XXVI Tydzień zwykły

1. Jeszcze dziś zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 16.oo.

Prosimy przygotować prośby i podziękowania do M.Bożej.

Po nabożeństwie Msza św.

2. Msze św. w tym tygodniu będą w następującym porządku:

(UWAGA!!! - zmiana godzin wieczornych Mszy św.)

Poniedziałek – 17.oo, Wtorek – 7.oo, Pozostałe dni tygodnia o godz. 7.oo i 17.oo.

3. Od czwartku – w miesiącu październiku – zapraszamy tradycyjnie na modlitwę różańcową, codziennie po Mszy św.

Dzieci codziennie będą zbierać sobie kontrolki – ZAPRASZAMY!.

XXV Tydzień zwykły

1. Msze św. w tym tygodniu będą w następującym porządku:

Rano godz. 7.oo: wtorek, czwartek i sobota.

Wieczorem o godz. 18.oo: poniedziałek, środa i piątek.

2. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 16.oo.

Prosimy przygotować prośby i podziękowania do M.Bożej.

3. W piątek zmarła Mama naszego Ordynariusza ks. Bpa Andrzeja śp. Genowefa Jeż. Jej pogrzeb odbędzie się w Limanowej w najbliższy wtorek o godz. 14.oo. Polecajmy duszę Zmarłej Bożemu Miłosierdziu.