XVIII Tydzień zwykły

1. Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz. 18.oo, a we wtorek i w sobotę o godz. 7.oo. W I piątek dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo.

2. Dzisiaj w sądeckiej Bazylice rozpoczyna się Wielki Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Centralna Uroczystość Przemienienia Pańskiego w czwartek – 6 sierpnia. Szczegóły w gablotach.

3. We wtorek wyjątkowo nie będzie nabożeństwa do św. Michała.

XVII Tydzień zwykły

1. W miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie ma Mszy św. popołudniowej.

Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.oo, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.oo. W I. sobotę sierpnia dodatkowo Msza św. o godz. 18.oo.

W sobotę rozpoczyna się również miesiąc dobrowolnej abstynencji – zachęcamy do niej przez cały sierpień.

2. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców – św. Krzysztofa. Jednocześnie poświęcone zostaną „małe dziesiątki różańca na palec”, które możemy sobie zabrać i mieć zawsze w samochodzie, aby w czasie podróży się pomodlić.

Ofiary, które będą zbierane w ramach Akcji „1 grosz za 1 km” przeznaczone są na misje i misjonarzy. Jest to dar wdzięczności za szczęśliwe podróże.

Dziś jeszcze zapraszamy na jubileuszowy Apel Jasnogórski na godz. 21.oo.

Prosimy o przygotowanie na kartkach podziękowań i próśb do Matki Bożej Jasnogórskiej.

3. Za tydzień w sądeckiej Bazylice rozpoczyna się Wielki Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Szczegóły w gablotach.

XVI Tydzień zwykły

1. W miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie ma Mszy św. popołudniowej.

2. Za tydzień - w niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców–św. Krzysztofa.

Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 21.oo.

3. Za tydzień w niedzielę o godz. 7.oo odbędzie się Msza św. za śp. +Genowefę Włodek. Zapraszamy wszystkich, którzy z powodu epidemii nie mogli być na pogrzebie naszej najstarszej Parafianki.

XV Tydzień zwykły

1. UWAGA!!! - W miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie ma Mszy św. popołudniowej.

Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek i w sobotę o godz. 7.oo i 18.oo, we wtorek i czwartek o godz. 7.oo, a w środę o godz. 18.oo

2. „Idźcie” to hasło XXXVIII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej do Częstochowy, która rozpocznie się 17 VIII 2020 r. Eucharystią o godz. 7.30 sprawowaną w Katedrze Tarnowskiej a zakończy się 25 VIII na Jasnej Górze. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego pielgrzymka w tym roku będzie miała formę sztafety tzn. każdego dnia 3 grupy będzie przemierzało wyznaczony odcinek trasy i realizowało program pielgrzymki. Pielgrzymi będą dowożeni autokarami, a po apelu wracają do domu, aby kontynuować pielgrzymowanie poprzez uczestnictwo w codziennej Eucharystii w swoim lub innym kościele oraz realizowanie programu dnia korzystając z transmisji radiowych i internetowych oraz specjalnej aplikacji pielgrzymkowej w telefonie. Zapisy prowadzone są przez ks. Przewodnika danej grupy lub wyznaczone przez niego osoby. W ostatnim dniu wszyscy spotykamy się na Jasnej Górze w domu naszej Matki. Więcej informacji jest na stronie internetowej Pieszej Pielgrzymki.

3. Zaprzyjaźnione Biuro AUSTRAL organizuje 10-dniową Pielgrzymkę śladami św. Pawła do Grecji. Wyjazd 23 sierpnia br. Szczegóły w gablocie lub na stronie biura.

XIV Tydzień zwykły

1. UWAGA!!! - W miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie będzie Mszy św. popołudniowej.

Msze św. w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 18.oo, a w czwartek i sobotę o godz. 7.oo.

2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Rozpoczęcie Godzinkami o 17.3o. O 18.oo Msza św. i Koronka Uwielbienia Boga, a po niej modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego – w poniedziałek po Mszy św.