XVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj i za tydzień Msze św. tylko przed południem – 7, 9, 11. Msze św. w tygodniu wg harmonogramu intencji mszalnych.

2. Dzisiaj z okazji wspomnienia Patrona Kierowców św. Krzysztofa po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone będą po połowie na transport misyjny – MIVA Polska/na paliwo dla Siostry Renaty w Ukrainie.
Dla każdego samochodu przygotowana jest zapachowa zawieszka z modlitwą kierowcy oraz deklaracją wezwania kapłana w razie wypadku.

3. Trwa XXVI edycja konkursu "Nowy Sącz miastem kwiatów i zieleni" po patronatem prezydenta miasta L. Handzla. Zgłoszenia należy przesłać na adres Urzędu Miasta, Rynek 1 lub adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nalesy dołaczyć 4-5 fotografii zgłaszanego obiektu oraz potwierdzić udział na karcie zgłoszenia.

XV Niedziela Zwykła

2. W przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia Patrona Kierowców św. Krzysztofa po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone będą po połowie na transport misyjny – MIVA Polska/na paliwo dla Siostry Renaty w Ukrainie.

3. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msze św. jak w każdą niedzielę – 7, 9, 11. UWAGA - W lipcu i siepniu nie ma Mszy św. o godz. 14.oo.
Msze św. w tygodniu wg harmonogramu intencji mszalnych.

2. Przy wyjściu głównym są jeszcze do zabrania vouchery do zakupu tańszych biletów na wyjątkową wystawę multimedialną pt.: "Kaplica Sykstyńska - Dziedzictwo". Szczegóły tego wydarzenia na plakacie w gablocie.

3. Zapraszamy na kolejny koncert w ramach Festiwalu L'Arte Organica w Bazylice św. Małgorzaty w najbliższy czwartek o godz. 19.oo. Szczegóły w gablocie.

XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msze św. jak w każdą niedzielę – 7, 9, 11 oraz o 14. UWAGA - W lipcu i siepniu nie będzie Mszy św. o godz. 14.oo. Msze św. w tygodniu wg harmonogramu w intencjach mszalnych.

2. Dziś przeżywamy Niedzielę Adoracyjną. Po Mszach św. o godz. 7.oo i 9.oo będzie wystawiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.
Gorąco zapraszamy do tego Aktu Uwielbienia i Wdzięczności Jezusowi za Jego niewysłowioną Miłość.
Kwadrans przed Mszami św. o 9 i 11 odmówimy Litanię oraz Akt Oddania rodzaju ludzkiego Sercu Jezusowemu.

3. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Godzinki o 17.3o, Msza św. o 18.oo z Koronką Uwielbienia Boga, modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.oo

XII Niedziela Zwykła

1. Msze św. jak w każdą niedzielę – 7, 9, 11 oraz o 14. Msze św. w tygodniu wg harmonogramu w intencjach mszalnych. W czerwcu codziennie odmawiamy litanię do Serca Jezusowego.

2. Jutro – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o 7.oo i 18.oo.

W sobotę - Uroczystość św. Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7, 9 i 18.oo. Składka w tym dniu jako "Świętopietrze" przeznaczona jest do dyspozycji Ojca św.

3. Za tydzień przeżywamy Niedzielę Adoracyjną. Po Mszach św. o godz. 7.oo i 9.oo będzie wystawiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.