XVI Niedziela Zwykła

1. Msze św. dziś oraz w kolejne niedziele przez całe wakacje będą tylko przed południem o godz. 7, 9 i 11.

2. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek, środa i piątek – godz. 18.oo

wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo.

W sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 18.oo

3. Za tydzień po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa.

Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na zabezpieczenie środków transportu dla misjonarzy /jak słyszeliśmy w dzisiejszym słowie/

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego – w piątek po Mszy św. wieczornej w Auli.

5. Zapraszamy na dwudniową pielgrzymko-wycieczkę na Święty Krzyż, do Sandomierza i Baranowa Sandomierskiego oraz Kazimierza Dolnego n. Wisłą. Planowana jest już za dwa tygodnie w dniach 2-3 sierpnia br., dlatego potrzeba zapisać się najlepiej już w tym tygodniu. Zapisy u ks. proboszcza przed lub po każdej Mszy św. Program jest na stronie parafialnej i na ulotkach przy wyjściu głównym.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Dziękujemy pewnej Rodzinie za sponsorowanie remontu kapliczki Pana Jezusa przy ul. Tarnowskiej.

Apel Episkopatu Polski o wsparciu dla poszkodowanych! - zbiórka do puszek na ten cel w naszej parafii będzie 1 sierpnia br.

poniedziałek 19.VII.2021 18.00   śp. Czesław Ziółkowski - 20 Rocznica śmierci
  śp. Stanisława Matyaszek – od Elżbiety i Bogdana Zabrzeskich
wtorek 20.VII.2021 7.00   śp. Stefania Czub – od rodziny Klimek
  śp. Jan Zając