baranow

BARANÓW SANDOMIERSKI – SANDOMIERZ
ŚWIĘTY KRZYŻ – KAZIMIERZ DOLNY n. Wisłą

Dzień 1/ 02.VIII.2021 (poniedziałek)

Msza św. Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach porannych, przyjazd do Baranowa Sandomierskiego, zwiedzanie trasy muzealnej XVI-wiecznego zamku wraz ze zbrojownią, który był dawną siedzibą rodu Leszczyńskich. Następnie przejazd do Sandomierza. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in. Bazyliki Katedralnej, muzeum Ojca Mateusza. Można tu oglądać figury woskowe głównych bohaterów serialu Ojciec Mateusz oraz zobaczyć odwzorowane wnętrza: serialowej plebanii, kościoła, celi aresztu, gabinetu biskupa czy wnętrze komisariatu policji. Spacer trasą podziemną o długości 470metrów. Przejazd do Pensjonatu pod Pieprzówkami, zakwaterowanie, kolacja, grill, nocleg.

Dzień 2/ 03.VIII.2021 (wtorek)

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości Nowa Słupia. Z tego miejsca wyruszymy na Łysą Górę, jest to szczyt o wysokości 594 m n.p.m. w Górach Świętokrzyskich. Spacerem udamy się do Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego oraz Krypty. Msza święta. Przejdziemy do punktu widokowego „Gołoborze” na Łysej Górze. Również spacerem wrócimy do autokaru. Następnie przejazd do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie miasta eko-busem; jadąc promenadą nadwiślańską będzie można zobaczyć kazimierskie spichlerze, centrum miasteczka, klasztor franciszkanów. Czas wolny na obiad we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną do Nowego Sącza.

Cena: 440 zł/os (grupa 40 - 45 osób)

ZAPISY – ks. Eugeniusz Mrożek, tel. 500 012 205

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena zawiera:

· przejazd autokarem,

· nocleg z HB (śniadanie i obiadokolacja),

· grill integracyjny wieczorem po kolacji,

· bilety wstępu do: zamek w Baranowie Sandomierskim, muzeum Ojca Mateusza, podziemna trasa w Sandomierzu, Bazylika Katedralna, krypta, punkt widokowy GOŁOBORZE,

· przejazd eko busem po Kazimierzu Dolnym,

· przewodnik w Sandomierzu,

· opieka pilota/przewodnika,

· ubezpieczenie NNW.

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

Pobierz...