III Niedziela Wielkanocna

1. Spotkanie uczniów klasy III wraz z rodzicami dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.oo.

2. W tygodniu Msze św: codziennie o godz. 7.oo a dodatkowo w poniedziałek, środę i piątek – godz. 18.oo.

3. W czwartek w Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, zapraszamy na Msze św. o 7.oo i 17.oo.

4. Za tydzień Apel Jasnogórski odbędzie się o godz. 16.oo. Prosimy przygotować prośby i podziękowania do Matki Bożej.

5. Informujemy zainteresowanych uczniów klasy VIII wraz z Rodzicami, iż ze względu na aktualny stan epidemii Sakrament Bierzmowania zostaje przeniesiony na dzień wizytacji naszej parafii, czyli na 19 grudnia br.

6. W sobotę 24 kwietnia o godz. 10.30 w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu odbędzie się przyjęcie kandydatów z dekanatu Nowy Sącz - Centrum do posługi lektora. Spotkanie organizacyjne naszych kandydatów na lektorów odbędzie się jutro (poniedziałek) po Mszy św. wieczornej.

7. Msza św. dla Małżonków odbędzie w przyszłą niedzielę o godz. 13.15 u O.O Jezuitów w Rynku.

Natomiast Msza św. dedykowana młodzieży odbędzie się również w najbliższą niedzielę o godz. 20.oo w Bazylice.

8. Zarząd Osiedla informuje że 23 kwietnia (najbliższy piątek) będzie organizowana zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Odpady te, tzn. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny należy wystawić przed swoje posesje w tym dniu do godz. 8.oo.

9. Spotkanie organizacyjne w związku z wyjazdem do Włoch (28.VI – 10.VII) odbędzie się 7 maja o 18.3o w Auli. Mamy jeszcze nadzieję, że pielgrzymka dojdzie do skutku.

Na spotkaniu można zrezygnować z wyjazdu i otrzymać zwrot zaliczki lub się zapisać (jeśli będą miejsca). Szczegółowy program wyjazdu oraz koszty nie zmieniły się od tamtego roku.

Można to sprawdzić również na stronie parafialnej.

10. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Przepraszamy za niedogodności związane z nagłośnieniem oraz innymi pracami które już są i będą podejmowane w najbliższym czasie. Dziękujemy też za każde wsparcie finansowe i personalne przy porządkowaniu i sprzątaniu różnych zakamarków.

poniedziałek 19.IV.2021 7.00   śp. Katarzyna Szymańska – greg. 4
18.00   O zdrowie dla Barbary
  śp. Marian Szymański
wtorek 20.IV.2021 7.00   O powrót do zdrowia dla Elżbiety Zając