Kochani Parafianie!!!

Przeżywamy niezwykłe "rekolekcje zamknięte" w większości w naszych domach. Niebawem IV niedziela Wielkiego Postu, a Wy wciąż nie możecie pójść na Mszę św., Drogę Krzyżową, czy Gorzkie Żale do naszego parafialnego kościoła, który z takim trudem wznieśliście...

W Waszym imieniu, wraz z Ks. Prałatem i nielicznymi wiernymi, modlimy się codziennie o godz. 16.3o podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu, śpiewając pieśni uwielbienia i przebłagania Boga, jak np. Suplikacje, aby okazał nam swoje Wielkie Miłosierdzie.

O 17.oo codziennie sprawujemy Ofiarę Mszy św. Łączcie się z nami duchowo w tej modlitwie.

O godz. 20.3o w miarę możliwości odmawiajcie jedną część Różańca św. lub chociaż Koronkę do Bożego Miłosierdzia kończąc oczywiście Apelem Jasnogórskim – Maryja zapewne jest z nami, pamięta i czuwa...

Gdyby ktokolwiek z Was, szczególnie Starszych czy Chorych potrzebował Sakramentów świętych mogę przyjechać do domu, dlatego czuwam pod telefonem – 500 012 205.
Można też dzwonić w każdej innej sprawie lub pisać na mój osobisty mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Silnych w miarę możliwości zapraszam do naszej świątyni!!! (tylko do 50 osób wraz z nami).

Bóg jest dobry i nie opuści nigdy swoich dzieci!!! Maryja jak Matka zapewne za nami tęskni i wstawi się u Boga za swoimi dziećmi w tym ciężkim czasie.
Mam nadzieję, że i ja niebawem spotkam się z Wami w naszym Parafialnym Wieczerniku.

Z kapłańskim błogosławieństwem – Ks. Proboszcz E.Mrożek