XV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj i za tydzień Msze św. tylko przed południem – 7, 9, 11. Msze św. w tygodniu wg harmonogramu intencji mszalnych.

2. W przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia Patrona Kierowców św. Krzysztofa po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone będą po połowie na transport misyjny – MIVA Polska/na paliwo dla Siostry Renaty w Ukrainie.
Dla każdego samochodu przygotowana jest zapachowa zawieszka z modlitwą kierowcy oraz deklaracją wezwania kapłana w razie wypadku.

3. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 15.VII.2024 17.oo   W intencji Oliwera – dziękczynno-błagalna po I. Komunii Świętej
18.oo   śp. Henryk Jacak

16.VII.2024 7.oo    śp. Antonina Baran – od Jadwigi i Jana Klimek
środa 17.VII.2024 17.oo   śp. Stanisława Styrna – 30 Dzień po śmierci
18.oo   Dziękczynno-błagalna dla Jolanty – 50 Rocznica urodzin

18.VII.2024 7.oo    śp. Stanisław Słaby – od syna Tomasza z narzeczoną

19.VII.2024 18.oo    śp. Maria Zbigniew Rolka, Małgorzata Kulig

20.VII.2024 7.oo   śp. Józef Smaga – od wnuczki Beaty z Maćkiem i wnukiem Igorkiem
10.oo   Dziękczynno-błagalna dla Danuyu i Tadeusz Krawczuk – 40 Rocznica ślubu

Błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy św.

21.VII.2024 7.oo   śp. Józef Szewczyk – 1 Rocznica śmierci
9.oo   śp. Józef Kałużny – od sąsiada Jana