XXXI Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Msze św. w dni powszednie codziennie o godz. 17.oo połączona z wypominkami i modlitwą za Zamarłych. Dodatkowo rano o 7.oo – Msza św. będzie we wtorek i sobotę.

2. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła będzie w najbliższy wtorek: Godzinki – 16.30, potem Msza św., Koronka Uwielbienia Boga oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. Spotkanie dla uczniów klasy III wraz z rodzicami odbędzie się dopiero w piątek, 17 listopada.

4. W sobotę Narodowe Święto Niepodległości. Nie będzie zajęć dla dzieci. Zapraszamy na Msze św. o 7.oo oraz o godz.18.oo za Ojczyznę Parafię i o pokój.

5. Zachęcamy do rozpoczęcia prywatnych rekolekcji „Oddanie 33” już od dziś. Zawierzenie Matce Bożej można złożyć prywatnie lub w kościele 8 grudnia na Mszy św. wieczornej.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień – II niedziela miesiąca – ofiary na tacę przeznaczone są na cele parafialne (spłatę kredytu i inne prace przy naszej parafii).
Również za tydzień będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tradycyjnie w tym dniu zostanie zorganizowana zbiórka do puszek na "Koścół w potrzebie".

6.XI.2023 17.oo   śp. Julian Drożdżak – 7 Rocznica śmierci
wtorek 7.XI.2023 7.oo   śp. Bożena Noga – Rocznica śmerci, Jadwiga Wojciech Józef Noga
17.oo   Podziękowanie za płaszcz opieki oraz o obronę od zła dla całej rodziny
środa 8.XI.2023 17.oo   śp. Józef Kałużny – od Róży św. Michała