XXX Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Msze św. w dni powszednie codziennie o godz. 17.oo, po Mszy św. Modlitwa różańcowa. Od czwartku modlimy się za Zmarłych!
Dodatkowo rano o 7.oo – Msza św. będzie w piątek i sobotę.

2. Dziś jeszcze zapraszamy na godz. 17.oo na uroczysty różaniec w kościele z procesją do Groty M. Bożej z Lourdes. Zabierzmy ze sobą znicze, które złożymy u stóp Matki Bożej, a także napiszmy na kartkach podziękowania i prośby do naszej Patronki, które będziemy polecać podczas modlitwy różańcowej.

3. Dzieci, które uczęszczały pilnie na różaniec zapraszamy z książeczkami wyklejonymi naklejkami na Mszę św. i ostatni październikowy różaniec – we wtorek o godz. 17.oo. Po Mszy św. zostaną rozdane okolicznościowe nagrody.

4. W środę – 1 listopada – przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.oo, 9.oo i 11.oo. Nie ma Mszy św. po południu!!!  Natomiast o godz. 14.oo w kościele w Wielogłowach będzie różaniec, nieszpory z kazaniem i procesja na cmentarz.

5. W czwartek - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, 8.oo i 17.oo. Wiernych Zmarłych będziemy wypominać między porannymi Mszami św., czyli od 7.3o do 8.oo a wieczorem po Mszy św. w czasie modlitwy różańcowej.

6. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z S. Pokuty zawsze codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. - również dziś oraz w poniedziałek i wtorek przed Uroczystością Wszystkich świetych– a w czwartek i piątek od godz. 16.oo.
Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 14.oo.

7. Zapraszamy w tym tyg. na adorację Najśw..Sakramentu:
Godzina św. - czwartek od 16.oo
Godzina Miłosierdzia – piątek od 15.oo
Godzina Niepokalanej – sobota od 16.3o

8. Zapraszamy uczniów klasy VII i VIII (ale także w miarę możliwości Rodziców) na spotkanie przed S. Bierzmowania w piątek na 16.30. W programie spotkania: Adoracja N.Sakramentu (Koronka do Bożego Miłosierdzia), Msza św. oraz różaniec za zmarłych

9. Próba scholi parafialnej w sobotę o godz. 9.oo w świetlicy. Koło Misyjne w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

10. Trwa Akcja "Misyjne studnie" jeszcze do piątku – 3 listopada. Zbieramy działające i zepsute telefony, także te z przyciskami, smartfony, tablety, notebooki, itp. - wrzucamy je do specjalnego pudła w bocznej nawie obok obrazu św. Józefa.

11. Zachęcamy w dalszym ciągu do wyrażenia pamięci o naszych bliskich zmarłych w wypominkach rocznych i listopadowych. Kartki na te wypominki dostępne są na stolikach.

12. Zebranie wiejskie w Wielopolu – jutro (poniedziałek) o godz. 17.oo. Szczegóły spotkania w gablocie zewnętrznej.
Informacji na temat uroczystości i eventów w naszym mieście związanych ze zbliżającym się świętem narodowym i rocznicą lokacji naszego miasta należy szukać w gablozie zewnętrznej.

13. Zachęcamy do rozpoczęcia prywatnych rekolekcji „Oddanie 33” już w najbliższą niedzielę (5.XI). Zawierzenie Matce Bożej można złożyć prywatnie lub w kościele 8 grudnia na Mszy św. wieczornej. Materiały do rekolekcji dostępne są u ks. proboszcza; gdyby ktoś posiadał w domu podręcznik do tych rekolekcji do odstąpienia, proszony jest uprzejmie o dostarczenie go do ks. Proboszcza.
Zmiana tajemnic różańcowych – za tydzień, po Mszy św. o godz. 7.oo.

14. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy za wsparcie akcji charytatywnej na leczenie małej Wiktorii. Organizatorzy dziękują i zachęcają do udziału w kiermaszu bożonarodzeniowym 3 grudnia.
Dziękujemy także wszystkim, którzy pomagali w utrzymaniu terenów zielonych i kwiatów wokół kościoła i plebanii, za co nasza parafia otrzymała od Ratusza wyróżnienie i nagrody.
Dziękujemy za ofiarowanie chryzantem do kościoła i Groty, jak również zniczy do różańcowej procesji.

30.X.2023 17.oo   śp. Leon Czopek - 8 Rocznica śmierci
wtorek 31.X.2023 17.oo   śp. z rodziny Gróbarczyków
  O potrzebne łaski dla Doroty i Leona – 20 Rocznica ślubu oraz o błogosławieństwo dla dzieci
środa 1.XI.2023 7.oo   śp. Mieczysław Karol – 7 Rocznica śmierci
9.oo   śp. Jan Próchnicki – 3 Rocznica śmierci
11.oo   O Błogosłaiweństwo Boże i zdrowie dla Jerzego - z okazji 60 Rocznicy urodzin
14.oo   WIELOGŁOWY – Kościół – różaniec, nieszpory i procesja na cmentarz

2.XI.2023 7.oo   W intencji wszystkich wiernych zmarłych
8.oo   W intencjach Ojca św.
17.oo   śp. Józef Kałużny – od siostrzenicy Agnieszki z mężem
  śp. Sławomir Mółka – 15 Rocznica śmierci

3.XI.2023 7.oo   Intencje Apostolstwa Modlitwy
17.oo   śp. Roman Noga