XI Niedziela zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 i 14. Za tydzień dokładnie tak samo.
Dzisiaj także u Jezuitów w Rynku Uroczystości ku czci N.S. Pana Jezusa. Początek o godz. 16.oo, a w Starym Sączu Diecezjalne Święto Rodzin. Program w gablocie.

2. Msze św. w dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek – godz. 18.oo, wtorek, środa, czwartek – godz. 7.oo.

3. Podsumowujące Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek o godz. 18.oo.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego w piątek o godz. 9.oo. Pół godz. wcześniej możliwość skorzystania z S. Pokuty.

5. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o 7.oo i 16.oo.

6. Zapraszamy na wrześniową pielgrzymkę do Libanu (do grobów św. Szarbela i św. Rafqi). Są jeszcze 3 wolne miejsca. Program na stronie parafii i w gablocie zewnętrznej. Nawiedzimy groby świętych libańskich i mamy zamiar sprowadzić do naszej świątyni Relikwie św. Szrbela i św. Rafki, patronki chorych na raka.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy za udział w Oktawie Bożego Ciała. Za wszelkie przygotowania i końcowe sprzątanie.

19.VI.2023 18.oo   śp. Stefania, Irena, Józef, Władysław, Kazimierz Jachym
  śp. zmarli z rodziny Klimczak: Jan Maria Anna Lucyna Maria
wtorek 20.VI.2023 7.oo   śp. Władysław
  śp. Stanisław Bieniek