Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy św. Msze św. o godz. 7, 9, 11 i 14. W dni powszednie Msza św. codziennie o godz. 18.oo.

2. W czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Boże Ciało). To święto obowiązkowe. Msze św. 7.oo oraz o godz. 10.oo – Msza św. z procesją do 4 ołtarzy.
Prosimy o tradycyjne przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało.
Składka w Boże Ciało przeznaczona jest na hospicja i wyznaczone cele charytatywne.
Oktawa Bożego Ciała – Msza św. z procesją codziennie o godz. 18.oo
Zapraszamy młodzież do niesienia Feretronów oraz chłopców i dziewczynki do dzwonienia i sypania kwiatów podczas procesji w Boże Ciało i przez całą Oktawę, a także o udział dzieci pierwszokomunijnych.

3. Za tydzień będziemy przeżywać Niedziele Anielską. Słowo Boże głosił będzie znany nam o Robert, Michalita. Po Mszach sw. można będzie przyjąć Szkaplerz św. Michała.
Rocznica Pierwszej Komunii dzieci z klasy IV będzie także w przyszłą w niedzielę – 11 czerwca, o godz. 11.oo.
Spowiedź św. dla uczniów klasy IV w najbliższy piątek i sobotę o godz. 17.3o.
Spotkanie organizacyjne przed Rocznicą Komunii będzie w piątek po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy dzieci z klasy IV wraz z rodzicami.

4. Próba scholi w sobotę o godz. 9.oo na świetlicy. Spotkanie Koła misyjnego w sobotę o 10.oo w Auli.

5. Zwolniły się 4 miejsca na 8 dniową pielgrzymko-wycieczkę do Rumunii w dniach 15-22 lipca br. To szczególna okazja - w programie wiel ciekawych miejsc, m.in. Trasa transfogarska, wypoczynek nad Morzem Czarnym.
Program na stronie parafii i na ulotkach.

6. Parafia św. Małgorzaty w przyszłą niedzielę organizuje XXX Festyn na parkingu parafialnym przy ul. Bulwar Narwiku. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. W programie m.in. o godz. 15:00 Mecz Księża – Pracownicy MPK; o godz. 16:00 Zespół Pogranicze; o godz. 17:00 Kapela CIUPAGA. Informacje na plakacie.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone są na spłatę kredytu i inne cele parafialne.
Również za tydzień po każdej Mszy św. tradycyjnie zorganizowana jest zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

5.VI.2023 18.oo   śp. Franciszek Szkaradek – greg. 13
wtorek 6.VI.2023 18.oo   śp. Franciszek Szkaradek – greg. 14
7.VI.2023 18.oo     śp. Franciszek Szkaradek – greg. 15
Czwartek Uroczystość Bożego Ciała 8.VI.2023 7.oo   śp. Wiesław Więcławek – 21 Rocznica śmierci