VI Niedziela Wielkanocna

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 i o godz. 14.oo najpierw będzie nabożeństwo majowe, a następnie Msza św.
W tygodniu Msze św: codziennie o godz. 18.oo. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.
W czwartek dodatkowo Msza św. o 7.oo rano.

2. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski – dzień Imienin ks. Bpa Andrzeja Jeża – pamiętajmy w naszej modlitwie o naszym Pasterzu.

3. Krótkie Spotkanie Rady Parafialnej w związku z wyborami do Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej – w środę (17 maja) po nabożeństwie majowym.

4. Za tydzień radosna Uroczystość I Komunii św. Dzieci z klasy III na Mszy św. o godz. 11.oo. Pierwszy Sakrament Pokuty dla tych dzieci oraz możliwość spowiedzi dla bliskich będzie w sobotę o godz. 9.oo.

Próba generalna przed I Komunią św. uczniów klasy III wraz z rodzicami odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy św. Wieczornej.

5. Spotkanie scholi parafialnej – także w sobotę o godz. 9.oo

6. Weekendowy Kurs przedmałżeński. Sczegóły w gablocie zewnętrznej.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Gratulujemy naszym Lektorom zdobycia złotego medalu, a ministrantom zdobycia brązowego medalu w Dekanalnych Halowych Mistrzostwach Piłki Nożnej. Dziękujemy chłopcom i ich Rodzicom za udział i ogromne zaangażowanie w to wydarzenie.

DzieńDataGodzinaIntencje

15.V.2023 18.oo    śp. Zofia Święs
  śp. Zofia Gwiżdż, Józef Kucia
wtorek 16.V.2023 18.oo   śp. Józef Śliwa - greg. 1
  śp. Zofia i Władysław Dynowscy, Zofia i Stanisław Baran
17.V.2023 18.oo     śp. Józef Śliwa - greg. 2
  śp. Zofia Nawrocka
czwartek 18.V.2023 7.oo   śp. Jan Rożkowicz – od rodziców Stowarzyszenia Nadzieja
18..oo   śp. Józef Śliwa - greg. 3
19.V.2023 18.oo   śp. Józef Śliwa - greg. 4
  śp. Jerzy Krzymiński – 1 Rocznica śmierci
sobota 20.V.2023 9.oo   Spowiedź przed I Komunią św.
11.30   Chrzest
18.oo   śp. Józef Śliwa - greg. 5