III Niedziela Wielkanocna

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11.oo i 14.oo. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się u nas Akcja "Pola Nadziei" związana ze wsparciem "Sądeckiego Hospicjum". Za tydzień, w niedzielę przed Mszą św. o godz. 14.oo rozpoczniemy nabożeństwa majowe.
W tygodniu Msze św: codziennie o godz. 7.oo i 18.oo, jedynie we wtorek tylko o godz. 7.oo.

2. Jutro - 24 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha. Msze św. o 7 i 18.
Msza św. dziękczynno-błagalna dla całej społeczności SP6 z okazji święta Patrona Szkoły – bł. ks. J.Popiełuszki – również jutro o godz. 10.oo.

3. Zebranie Rady Parafialnej w najbliższy czwartek, po Mszy św. wieczornej.

4. Spotkanie organizacyjne przed I Komunią św. - w piątek, po Mszy św. wieczornej.

5. W soboty nie będzie spotkań dla dzieci na świetlicy i w Auli (remont)

6. Wyjazd na pielgrzymkę do Ziemi św. i Jordanii – pakowanie bagaży na parkingu kwadrans przed godz. 1.oo (1 maja , noc z niedzieli na poniedziałek).

7. Okręgowe Duszpasterstwo Młodzieży - Sącz Boga - zaprasza na comiesięczne Msze Święte dla młodych w ostatnie niedziele miesiąca z cyklu "Światłość w Ciemności". Najbliższe spotkanie odbędzie się 30 kwietnia w Parafii pw. św. Jana Pawła II w Nowym Sączu o godzinie 19.00.

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękuję wspaniałej młodzieży z klasy 8 oraz dzieciom ze Scholi i Koła Misyjnego za opiekę nad klonami i hortensjami.

DzieńDataGodzinaIntencje
poniedziałek 24.IV.2023 7.oo   śp. Maria Rolka – od córki Danuty z rodziną - greg. 9
10.oo   Dziękczynno-błagalna - w intencji całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 6
18.oo   śp. Wojciech, Waleria Warzecha