Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Msze św. dzisiaj i jutro - o godz. 7.oo, 9.oo, 11.oo i 14.oo.

2. Podziekowania – Ks. Prałatowi za posługę a także ufundowanie pięknego pulpitu pod Mszał Rzymski, LSO, Panu Organiście i Zespołowi Terra, Strażakom Grobu Pana wraz Harcerzami i Druhnami, Radzie Parafialnej i nnnym parafianom za zakupienie elementów dekoracji, Państwu Grzybom z Cukierni "Tęgoborze"za ufundowanie hortensji, młodzieży za pomoc w dekoracjach, Młodym za prowadzenie adoracji i wszystkim za tak liczny udział i wspólne przeżycia.
Dziękujemy serdecznie za bezinteresowną i zjawiskową illuminację Ciemnicy i Grobu - Braciom Andrzezjowi i Mateuszowi Sromek.
Za fotograficzny zapis i prowadzenie strony parafii – dziękujemy p. Marcinowi Nodze. Dziękujemy wszystkim, którzy modlili sią z nami on-line.

Jeszcze raz dziękujemy za organizację i udział w wielkanocnych, charytatywnych: "Akcji Kilo" oraz Kiermaszu wielkanocnym (w imieniu Siostry Renaty) – Animatorom z parafii i spoza parafii, Parafialnej Caritas, Zarządowi Osiedla, wszystkim firmom i darczyńcom za dar serca oraz oddanej w tych akcjach młodzieży. Za wszystkie ofiary Parafian i spoza parafii oraz udział w akcjach i uczestnikom liturgii – serdeczne Bóg zapłać!!!

Ogłoszenia na bieżący tydzień będą jutro...

3. Życzenia Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przepełnionych nadzieją i wiarą w sens życia miłością na co dzień. Pokoju w sercu i radości płynącej z faktu zwycięstwa Jezusa nad złem i śmiercią oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób - życzą DUSZPASTERZE Parafii M.B.Częstochowskiej w N.Sączu-Zabełczu.