III Niedziela Zwykła

1. Msze św. dzisiaj jak w każdą niedzielę – o 7, 9 i 11, a także o 14. W tym tygodniu Msze św: poniedziałek, środa, piątek i sobota – godz. 17.oo
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobota – godz. 7.oo

2. Zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej i Zarządu Osiedla – w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej.

3. Spotkania Scholi i Koła misyjnego dopiero po feriach.

4. W naszej szkole trwa zbiórka świec nowych i częściowo zużytych, wosku na potrzeby Ukrainy ogarniętej wojną.

5. Prosimy uprzejmie w miarę możiwości o przekazanie 1,5 % podatku na Caritas Diecezji z dopiskiem "Świetlica przy parafii M.B.Czestochowskiej w N.Sączu – Zabełczu". Będziemy mogli wówczas slorzystać z tych środków dla celów naszych dzieci i młodzieży. Ulotki na ten temat dostępne są przy wyjściu głównym.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy za odśnieżanie placu wokół kościoła i plebanii – p. Andrzejowi z rodziną.

DzieńDataGodzinaIntencje
poniedziałek 23.I.2023 7.oo   śp. Stanisława Adamek – greg. 7
17.oo   śp. Henryk Ciężobka - 8 Rocznica śmierci
  śp. Stanisław i Józefa Olchawa