II Niedziela Zwykła

1. Msze św. dzisiaj jak w każdą niedzielę – o 7, 9 i 11, a także o 14. W tym tygodniu Msze św.: poniedziałek, środa, piątek – godz. 17.oo, poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo.

2. Dzisiaj odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszej Parafialnej Scholi. Dzieci wystąpią na Mszach św. o godz. 9.oo i 11.oo.
Kolędnicy po tych Mszach św. będą zbierać środki do wykorzystania w naszej szkole dla dobra naszych dzieci.

3. Ostatnia próba scholi przed feriami – w sobotę o godz. 9.oo w świetlicy. Ostatnie spotkanie Koła Misyjnego przed feriami – w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

4. W naszej szkole trwa zbiórka świec nowych i częściowo zużytych, wosku na potrzeby Ukrainy ogarniętej wojną.

5. Prosimy wszystkich, którzy zapisali się na lipcową pielgrzymko-wycieczkę do Rumunii o potwierdzenie udziału wpłatą zaliczki (300zł) do przyszłej niedzieli włącznie.

6. Prosimy uprzejmie w miarę możiwości o przekazanie 1 % podatku na Caritas Diecezji z dopiskiem "Świetlica przy parafii M.B.Czestochowskiej w N.Sączu – Zabełczu". Będziemy mogli wówczas slorzystać z tych środków dla celów naszych dzieci i młodzieży. Ulotki na ten temat dostępne są przy wyjściu głównym.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta, które wypada w sobotę i niedzielę, gratulujemy wspaniałych wnuków i życzymy szczęśliwych i długich lat życia.
Dziś ostatnia kolęda - na ul. Gajowej.

DzieńDataGodzinaIntencje
poniedziałek 16.I.2023 7.oo   śp. Tomasz Lipiński, Genowefa i Franciszek Włodek