Oktawa Narodzenia Pańskiego - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1. Witamy serdecznie Nowy Rok i z radością przeżywamy Uroczystość Maryi - Świętej Bożej Rodzicielki.
Msze św. dzisiaj jak w każdą niedzielę – o 7, 9 i 11, a także o 14. W tym tygodniu Msze św. codziennie o 7.oo i 17.oo.

2. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła – we wtorek o godz. 16.3o – Godzinki, potem Msza św. i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów. Zapraszamy wszystkich czcicieli św. Michała.

3. W piątek obowiązkowa Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Zapraszamy na Msze św. jak w każdą niedzielę – 7, 9, 11 i 14.oo.
Przy wyjściu głównym w piątek będzie dostępna kreda z kadzidłem do poświęcenia w czasie Mszy św. Kredą możemy opisać nasze drzwi: K+M+B = 2023, które wyrażają życzenie: „Niech Chrystus błogosławi nasz dom”.
W tym dniu misyjnym możemy ofiarą do puszki wesprzeć przy tej okazji działalność Siostry Renaty – naszej Rodaczki.
Dziękujemy p. Marianowi za ofiarowanie dla parafii kredy i kadzidła, a wiernym za każdą ofiarę.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek i I sobota stycznia.
Zachęcamy do skorzystania z S. Pokuty codziennie pół godz. przed każda Mszą św., a w czwartek od godz. 16.oo.

Godzina Święta - w czwartek od 16.oo.
Godzina Niepokalanej – w sobotę o 16.3o. Zapraszamy na adorację.
Klasy VII i VIII zapraszamy w piątek Mszę św. o godz. 11.oo w ramach przygotowania do S. Bierzmowania.
Do chorych ks. proboszcz pojedzie wyjątkowo w sobotę od godz. 9.oo.

5. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Na godz. 11.oo zapraszamy dzieci z klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św. Podczas Mszy św. dzieci osobiście odnowią przyrzeczenia chrzcielne (zabieramy świece chrzcielne).
Kolęda Misyjna w naszej parafii odbędzie się jednak w przyszłą niedzielę – 8 stycznia. Kolędnicy Misyjni wyruszą do naszych domów ok. godz. 12.30.

6. Bardzo ważne!!! Próba scholi parafialnej - w sobotę – 7 stycznia o godz. 9.oo na świetlicy. Spotkanie Koła Misyjnego i Kolędników misyjnych – także w najbliższą sobotę o godz. 10.oo w Auli.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień ofiary na tacę remontowo-inwestycyjną.

8. Nowosądecki Pokłon Trzech Króli odbędzie się 6 stycznia o godz. 10.30 – od ul. Gwardyjskiej do Rynku. Organizatorzy zapraszają wszystkich Sądeczan.

Program kolędy....

poniedziałek 2.I.2023 7.oo   śp. Franciszek Kowalik
17.oo   śp. Elżbieta Musiał – od Zbigniewa i Iwony Filip z rodziną
wtorek 3.I.2023 7.oo   śp. z rodz. Bocheńskich i Waśków