XXXII Niedziela Zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz o godz. 14.oo będzie najpierw różaniec za zmarłych z wypominkami, a potem Msza św.

2. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła odbędzie się we wtorek - 8 listopada. Zapraszamy na Godzinki do św. Michała o 16.3o. Msza św. o 17.oo z Koronką uwielbienia Boga i Koronką do Bożego Miłosierdza z wypominkami Zmarłych.

3. W tym tygodniu codziennie różaniec o godz. 16.3o, o godz. 17.oo Msza św. a potem Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych z wypominkami. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich Parafian!!!
W tym tygodniu dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo w poniedziałek, piątek i sobotę.

4. W piątek Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. za naszą Ojczyznę o godz. 17.oo. Po Mszy św. tradycyjnie Zarząd Osiedla zaprasza na na wspólne „Patriotyczne śpiewanie” do Auli Jana Pawła II na plebanii.

5. Dziękujemy raz jeszcze za bardzo aktywny udział w wyborach do Rady Parafialnej. Podajemy do wiadomości pełny skład Rady Parafialnej w gablocie ogłoszeń. Pierwsze spotkanie nowej Rady odbędzie się w czwartek – 17 listopada.

6. Próba scholi parafialnej - w sobotę o godz. 9.oo.
Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej a także młodzież na spotkania Koła Misyjnego – w soboty o godz. 10.oo w Auli.

7. Spotkanie kandydatów na ministrantów we środę po Mszy św. wieczornej. Prosimy rodziców o zaplanowanie tego czasu po nabożeństwie wiczornym.

8. W sobotę w Bazylice o godz. 9.3o odbędą się święcenia lektorów, w tym trzech z naszej parafii. Gratulujemy chłopcom i ich rodzicom i zapraszamy na uroczystość.

9. Spotkanie przed I. Komunią św. dla uczniów klasy III wraz z Rodzicami odbędzie się dopiero 18 listopada w piątek po Mszy św. wieczornej.

10. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
W przyszłą niedzielę – II w miesiącu – ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowo-inwestycyjne.
Bóg zapłać za każdą ofiarę, dziękujemy jeszcze raz za ofiary składane przy okazji wypominek.

11. Za tydzień z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym zorganizowana zostanie po każdej Mszy św. przed kościołem zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.

DzieńDataGodzinaIntencje

7.XI.2022 7.oo   śp. Bożena Noga – 2 Rocznica śmierci
17.oo   śp. Maria i Jan Baran
  śp. Tadeusz i Maria Urmańscy