XXX Niedziela Zwykła - Niedziela Misyjna - Wybory do Rady Parafialnej

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz o godz. 14.oo (najpierw różaniec)
Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 17.oo, a po niej nabożeństwo różańcowe. Dodatkowa Msza św. o 7.oo rano – piątek i sobota.

2. Za tydzień, w niedzielę, zapraszamy na godz. 17.oo na uroczysty różaniec w kościele z procesją do Groty M. Bożej z Lourdes.
Zabierzmy ze sobą znicze, które złożymy u stóp Matki Bożej, a także napiszmy na kartkach podziękowania i prośby do naszej Patronki, które będziemy polecać podczas modlitwy różańcowej.

3. Dzisiaj odbywają się wybory do Rady Parafialnej. Na karcie wyborczej zaznaczamy krzyżykiem maksymalnie trzy nazwiska osób, które chcemy powołać do Rady Parafialnej. Wystarczy też zaznaczyć jedno lub dwa.
Karty i urna wyborcza znajdują się pod chórem na stoliku.

4. W najbliższą sobotę nie będzie próby scholi parafialnej.

5. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wyrażenia pamięci o naszych bliskich zmarłych w wypominkach rocznych i listopadowych. Będziemy codziennie przez cały listopad oraz w każdą niedzielę przed Mszami św. o 7.oo i 9.00 modlić się na naszych bliskich Zmarłych. Kartki na te wypominki dostępne są na stoliku przy wyjściu głównym.

6. Informujemy że odbiór zużytych rzeczy wielkogabarytowych na Zabełczu będzie jutro od godz. 8.oo. Należy je wystawić przed posesję przy drodze przed 8.oo.

7. Są jeszcze wolne miejsca na majową pielgrzymkę do Ziemi św. i Jordanii. Informacje szczegółowe umieszczone są w gablocie i na stronie parafii. Ulotki z programem są dostępne przy wyjściu głównym z kościoła.

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy Panom z Rady Parafialnej za ogromną pomoc przy sadzeniu klonów wokół kościoła i plebanii.
Dziękujemy Jubilatom Bogumile i Józefowi Kałużnym, którzy z okazji złotego jubileuszu, ufundowali piękny kielich i puszkę do sprawowania Mszy św. Bóg zapłać!

24.X.2022 17.oo   śp. Maria, Edward Skrzypiec, Mieczysław Kupiec

25.X.2022 17.oo   śp. Tadeusz Śliwa
26.X.2022 17.oo     śp. Irena Śliwa - 2 Rocznica śmierci
czwartek 27.X.2022 17.oo   śp. Leon Czopek - 7 Rocznica śmierci
  śp. Jan Królikowski – 30 Dzień po śmierci - od córki Moniki
28.X.2022 7.oo   śp. Genowefa i Franciszek Włodek
17.oo   śp. Tadeusz Wiktor - w dniu imienin
  śp. Maria Głód – 9 Rocznica śmierci, śp. Antoni Głód
sobota 29.X.2022 7.oo   śp. Paweł Burnagiel – od dzieci
14.oo   Chrzest (bez Mszy św.)
17.oo   W 50 Rocznicę ślubu Bogumiły i Józefa - o Boże błogosławieństwo na dalsze lata, o zdrowie i opiekę Matki Bożej
  Dziękczynno-błagalna dla Bogumiły i Józefa Kałużny – 50 Rocznica ślubu
30.X.2022 7.oo   śp. Władysław Śmierciak - 7 Rocznica śmierci - od żony z rodziną
  śp. Tadeusz Zieliński – od rodziny Hasior