XXIX Niedziela Zwykła - DZIEŃ PAPIESKI

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz o godz. 14.oo. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 17.oo, a po niej nabożeństwo różańcowe.
W niedziele różaniec jest o godz. 14.oo a po nim Msza św. Dziś zapraszamy na różaniec ze św. Janem Pawłem II.
Dodatkowa Msza św. o 7.oo rano – poniedziałek, wtorek i sobota.

2. Wybory do Rady Parafialnej odbędą się za tydzień - 23.X.2022r. Lista kandydatów jest wywieszona w gablocie ogłoszeń oraz na stronie parafii.
W przyszła niedzielę na karcie wyborczej można będzie zaznaczyć krzyżykiem trzy nazwiska osób, które chcemy powołać do Rady Parafialnej.

3. Próba scholi parafialnej odbywa się w soboty o godz. 9.oo w świetlicy. Zapraszamy dzieci i młodych ze szkoły podstawowej.

4. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wyrażenia pamięci o naszych bliskich zmarłych w wypominkach rocznych i listopadowych. Będziemy codziennie przez cały listopad oraz w każdą niedzielę przed Mszami św. o 7.oo i 9.00 modlić się na naszych bliskich Zmarłych. Kartki na te wypominki dostępne są na stolikach.

5. We wtorek wycieczka na Trzy Korony chętnych uczniów klas V-VIII. Zgody można jeszcze dzisiaj pobrać w zakrystii. Można je oddać dziś albo jutro w szkole – ks. prob. będzie w każdej klasie. Miejsca są ograniczone….

6. Msza św. dla pracowników Służby Zdrowia odbędzie się za tydzień w niedzielę o godz. 15.15 w kościele św. Kazimierza.

7. Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza mieszkańców na obchody 730. lecia Miasta Nowego Sącza w dn. 6-8 listopada br. Szczegóły w gablocie na zewnątrz kościoła.

8. Urząd Miasta Nowego Sącza informuje, że są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szczepienie przeciw grypie dla mieszkańców naszego miasta od 60 r. życia. Wszystkie szczegóły na plakacie na zewnątrz i na stronie UM.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dzisiaj – w Dzień Papieski – po każdej Mszy św. można wesprzeć ofiarą do puszki Fundusz papieski „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
Są jeszcze do nabycia „Kalendarze Rolnika”. Za tydzień składka na misje.

17.X.2022 7.oo   śp. Wiesław Jasiński – 17 Rocznica śmierci
17.oo   śp. Stanisława Adamek – od córki Bożeny z mężem
  śp. Zbigniew Kmak – od córki Marii

18.X.2022 7.oo   śp. Jan Królikowski – od syna Mateusza z rodziną