XXVIII Niedziela Zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz o godz. 14.oo. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 17.oo, a po niej nabożeństwo różańcowe.
W niedziele różaniec jest o godz. 14.oo a po nim Msza św. Dodatkowa Msza św. o 7.oo rano – poniedziałek, piątek i sobota.

2. Spotkanie dla uczniów klasy III wraz z rodzicami dzisiaj o godz. 11.oo. Po Mszy św. pierwsze spotkanie organizacyjne przed I Komunią św.

3. Wybory do Rady Parafialnej odbędą się 23.X.2022r. Prosimy serdecznie o zgłoszenie na kartce osób z nazwiska i imienia kandydatów jeszcze do soboty 15 października br.

4. Próba scholi parafialnej odbywa się w soboty o godz. 9.oo w świetlicy. Zapraszamy dzieci i młodych ze szkoły podstawowej. Schola wystąpi w przyszłą niedzielę o godz. 11.oo. Na tę Mszę św. zapraszamy szczególnie wszystkie dzieci nie tylko z naszej parafii.

5. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wyrażenia pamięci o naszych bliskich zmarłych w wypominkach rocznych i listopadowych. Będziemy codziennie przez cały listopad oraz w każdą niedzielę przed Mszami św. o 7.oo i 9.00 modlić się na naszych bliskich Zmarłych. Kartki na te wypominki dostępne są na stolikach.

6. Seminarium Odnowy w Duchu św. rozpoczyna się 17 października w parafii NSPJ (parafia kolejowa). Info na plakatach.

7. Informujemy o bezpłatnych badaniach i konsultacjach, które odbędą się w przyszłą niedzielę przy ul. Broniewskiego 5. Wszelkie informacje na temat kampanii „Adamed dla rodziny” są na plakatach.

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, szczególnie za dzisiejsze ofiary na cele parafialne.
Dziękujemy Panom z Rady Parafialnej za skoszenie skarp i oporządkowanie krzewów oraz inne prace.

9. Są jeszcze do nabycia „Kalendarze Rolnika”. Za tydzień – w Dzień Papieski – można będzie wesprzeć ofiarą do puszki Fundusz papieski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (zgodnie z Listem Episkopatu).

10.X.2022 7.oo   śp. Edward Lizoń – od Grażyny Wiktorowskiej
17.oo   śp. Kazimierz Słowiński - 25 Rocznica śmierci

11.X.2022 17.oo   śp. Elżbieta Musiał – od Kamili i Magdaleny
  śp. Adam Duś – od Bogumiły i Jerzego Kaptur z rodziną