XXVII Niedziela Zwykła

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7,9,11 oraz o godz. 14.oo. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 17.oo, a po niej nabożeństwo różańcowe (Uwaga !!! - ZMIANA GODZINY!).
W kolejne niedziele różaniec będzie o godz. 14.oo a po nim Msza św. Dodatkowa Msza św. o 7.oo rano – środa, czwartek i piątek.

2. W tym tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek października. Zapraszamy do skorzystania z S. Pokuty w czwartek i piątek od godz. 16.oo oraz codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
Do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 14.oo.

3. Adoracje N. Sakramentu:
Godzina św. - czwartek od 16.oo
Godzina Miłosierdzia – piątek od 15.oo

4. Spotkania przed S. Bierzmowania:
Klasa VII – piątek od 16.30
Klasa VIII – czwartek od 16.3o oraz piątek o 17.oo

5. Spotkanie dla uczniów klasy III wraz z rodzicami w niedzielę o godz. 11.oo. Po Mszy św. pierwsze spotkanie organizacyjne przed I Komunią św.

6. Wybory do Rady Parafialnej odbędą się 23.X.2022r. Prosimy serdecznie o zgłoszenie na kartce osób z nazwiska i imienia kandydatów jeszcze do 15 października br.

7. Próba scholi parafialnej w sobotę o godz. 9.oo w świetlicy. Zapraszamy dzieci i młodych ze szkoły podstawowej.

8. Tradycyjna Procesja Różańcowa rozpocznie się dzisiaj przy pomniku św. Jana Pawła II na sądeckim rynku o godz.18.00 a zakończy około godz. 21.00 w Kościele Matki Bożej Niepokalanej na Millenium.

9. W sobotę pielgrzymka nauczycieli do Porąbki Uszewskiej. Są jeszcze dwa miejsca.

10. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła. Jest jeszcze dostępny wrześniowy „Sądeczanin” poświęcony w dużej części naszej parafialnej wspólnocie. Są też już do nabycia „Kalendarze Rolnika” (30 zł) oraz „Kalendarze z JPII” (10 zł) przy gazetach.
Za tydzień – II niedziela miesiąca - ofiary na tacę przeznaczone są na cele parafialne (m. in. spłatę zobowiązań).

3.X.2022 17.oo   śp. Adam Duś – od Franciszki
  śp. Zofia i Stanisław Leszczyński

4.X.2022 17.oo   śp. O Boże błogosławieństwo dla Marii i Mieczysława Kotlickich
  śp. Jan Gadzina – 4 Rocznica śmierci