XXVI Niedziela Zwykła - Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7,9,11, a na godz. 14.oo zapraszamy na Apel Jasnogórski. Po Apelu Msza św. Prośby i podziękowania do Matki Bożej będą zbierane przed Apelem lub można wrzucić też do skrzynki „Nowenny” Będziemy się modlić o trzeźwość.

2. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek, środa i piątek – godz. 18.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo.
W sobotę rozpoczyna się październik - miesiąc różańcowy. Zapraszamy na pierwsze nabożeństwo różańcowe o godz. 18.oo. Po nabożeństwie będzie również Msza św. W czwartek święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W związku z tym zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała (zamiast I wtorku X) na godz. 17.3o właśnie we czwartek. Potem Msza św. z Koronką Uwielbienia Boga i po Mszy św. modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo.

4. Ponieważ decyzją ks. Biskupa w październiku odbędą się ponownie wybory do Rady Parafialnej prosimy serdecznie o zgłoszenie na kartce osób z nazwiska i imienia (ewentualnie ulica czy rejon) kandydatów na których będziemy potem głosować. Kartki są dostępne przy gazetach pod chórem. Proszę je wrzucać do specjalnej skrzynki tam umieszczonej. Kandydatów do Rady Parafialnej można zgłaszać do 15 października br. Wybory odbędą się 23.X.2022r.

5. Próby scholi parafialnej rozpoczną się 1 października (sobota) o godz. 9 w świetlicy. Dzieci mogą się zapisywać w szkole u ks. proboszcza i wtedy otrzymają zgody do podpisania przez rodziców. Można też zapisać się pierwszym spotkaniu lub kolejnych.

6. Tradycyjna Procesja Różańcowa w przyszłą niedzielę wyruszy po raz 32 ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie przy pomniku św. Jana Pawła II na sądeckim rynku o godz.18.00. Następnie procesja przejdzie do Bazyliki św. Małgorzaty, do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, do Kościoła Matki Bożej Licheńskiej i Najświętszego Serca Jezusowego. Zakończenie około godz. 21.00 w Kościele Matki Bożej Niepokalanej na Millenium.

7. Bardzo gorąco zachęcamy do głosowania na nasz osiedlowy projekt budżetu obywatelskiego jeszcze do 27 września. Potrzebny jest tylko nr PESEL aby zagłosować na specjalnej platformie Urzędu Miasta (jak do tej pory). To będzie akt solidarności dla naszego wspólnego dobra!!!

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Zachęcamy jeszcze do nabycia wrześniowego numeru „Sądeczanina”, w którym zawarte są obszerne informacje, wywiady i zdjęcia związane z naszą parafią.
Pielgrzymka do Ziemi św. i Jordanii z naszej parafii w maju 2023r. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu z kościoła i na stronie parafii. Zapraszamy!

26.IX.2022 18.oo   śp. Stanisława, Aleksander, Julian, Paweł Przychoccy
  śp. Jerzy Krzymiński – greg. 11

27.IX.2022 7.oo   śp. Bronisław Król – od rodziny Kłosińskich
  śp. Jerzy Krzymiński – greg. 12