XXV Niedziela Zwykła - Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7, 9, 11 oraz o godz. 14.oo. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Za tydzień zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 14.oo. Po Apelu Msza św. bez kazania. Prośby i podziękowania do Matki Bożej będą zbierane przed Apelem. Będziemy się modlić o trzeźwość.

2. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek, środa i piątek – godz. 18.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo. Dodatkowa Msza św. w poniedziałek o godz. 7.oo.

3. Zachęcamy do nabycia wrześniowego numeru „Sądeczanina”, w którym zawarte są obszerne informacje, wywiady i zdjęcia związane z naszą parafią. Serdecznie polecamy.

4. Ostatnie spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego i Rady Parafialnej (prace synodalne na szczeblu parafialnym się zakończyły) odbędzie się w najbliższy czwartek o godz 17.oo. Prosimy o potwierdzenie przybycia do wtorku włącznie do ks. proboszcza.
Ponieważ decyzją ks. Biskupa w październiku odbędą się ponownie wybory do Rady Parafialnej prosimy serdecznie o zgłoszenie na kartce osób z nazwiska i imienia (ewentualnie ulica czy rejon) kandydatów na których będziemy potem głosować. Kartki są dostępne przy gazetach pod chórem. Proszę je wrzucać do specjalnej skrzynki tam umieszczonej. Kandydatów do Rady Parafialnej można zgłaszać do 15 października br. Wybory odbędą się 23.X.2022r.

5. Sołtys Wielopola zaprasza na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się 23 września /piątek/ o godz. 17.oo w świetlicy wiejskiej w Wielopolu. Tematy zebrania to m.in. sprawozdanie za miniony rok oraz podział środków i wytypowanie zadań wraz z zatwierdzenie budżetu na nowy 2023r. Informacja szczegółowa w gablocie.

6. Próby scholi parafialnej rozpoczną się 1 października (sobota) o godz. 9 w świetlicy. Dzieci mogą się zapisywać w szkole u ks. proboszcza i wtedy otrzymają zgody do podpisania przez rodziców. Można też zapisać się pierwszym spotkaniu lub kolejnych.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dzisiaj organizowana jest po każdej Mszy św. tradycyjna zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

poniedziałek

19.IX.2022 7.oo   śp. Paweł Burnagiel – od Rodziców Krystyny i Wiesława Burnagiel
18.oo   śp. Elżbieta Musiał - od Lidii i Zbigniewa Bojarskich
  śp. Jerzy Krzymiński – greg. 4