XXIII Niedziela Zwykła

1. Msze św. dzisiaj przed południem o godz. 7,9,11 oraz od dzisiaj w każdą niedzielę o godz. 14.oo.

2. Msze św. w tym tygodniu: poniedziałek, środa, piątek – godz. 18.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo. Dodatkowa Msza św. w poniedziałek o 7.oo rano.

3. Zachęcamy jeszcze tylko dziś i jutro do napisania intencji i próśb do św. Szarbela, które zostaną złożone przy grobie tego Świętego Zakonnika w czasie pielgrzymki do Libanu – prosimy prośby wrzucać do skrzynki „Nowenny” lub do świecznika wotywnego przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
Pielgrzymka wyrusza w najbliższy wtorek (6 września). Wyjazd na lotnisko Okęcie z naszego parkingu o godz. 12.oo. Podczas pielgrzymki będziemy się modlić za całą wspólnotę parafialną i prosimy także o modlitwę.

4. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła wyjątkowo w najbliższy poniedziałek. Godzinki o 17.3o. Potem Msza św., Koronka uwielbienia Boga oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

5. W czwartek Uroczystość Narodzenia NMP – Patronki naszej Diecezji. Msze św. o 7.oo i 18.oo. Zapraszamy.

6. Zarząd Osiedla Zabełcze zaprasza na Rodzinny Piknik Integracyjny w najbliższą sobotę – 10 września. Piknik rozpocznie się przy naszej szkole nr 6 o godz. 16.oo. W programie zabawa z DJ Sromkiem, konkursy z nagrodami i tradycyjne przeciąganie liny.

7. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Wielopole organizuje wycieczkę na Święty Krzyż i wspaniałą Ziemię Świętokrzyską w dn. 10-11 września br. Wszystkie szczegółowe informacje na temat wyprawy i zapisów na stronie Sołectwa i w gablocie zewnętrznej przy wyjściu z kościoła.

8. Dzieci od 6 roku życia oraz młodzież mogą się zapisywać do drużyny harcerskiej „Trzy Żywioły”. Najbliższa zbiórka o godz. 19.oo, w piątek, w Harówce na plebanii.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień – II niedziele miesiąca – ofiary na tacę przeznaczone są na cele parafialne (spłata kredytu).

5.IX.2022 7.oo   O ulgę w cierpieniu dla Sławka
18.oo   Dziękczynno-błagalna w 30 Rocznicę ślubu Małgorzaty i Stanisława
  śp. Iwona Potok

6.IX.2022 7.oo   śp. Jan Józef Chojnowski – od Witolda i Anety