XII Niedziela Zwykła

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj procesja eucharystyczna będzie po Mszy św. o godz. 11.oo. W tygodniu Msza św. - codziennie o godz. 18.oo. Po Mszy św. procesja eucharystyczna do czwartku włącznie.

Zakończenie Oktawy połączone z błogosławieństwem dzieci i wianków w najbliższy czwartek (Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela). Zapraszamy w dalszym ciągu do licznego udziału do końca Oktawy młodzież do niesienia feretronów, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, a dzieci Komunijne w strojach. Msze św. dzisiaj jak w każdą niedzielę – 7, 9, 11 – z procesją oraz o 14.oo.
Dziękujemy Chórowi „Veraicon” pod dyrekcją P. mgr Izabeli Biskupskiej z Sanktuarium Przemienienia Pańskiego za wspaniały występ w naszej parafii.

2. Dzisiaj dzieci z klasy IV przeżywają Rocznicę Pierwszej Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.oo.

3. W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa – dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. Ze wzgl. na uroczystość nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Msze św. będą o 7.oo i 18.oo. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
W piątek również zakończenie Roku Szkolno-Katechetycznego. Msza św. z tej okazji będzie o godz. 9.oo. Po nabożeństwie dalsze uroczystości w naszej szkole.

4. Wyjazd dzieci i młodzieży do Energylandii – jutro o godz. 7.3o z parkingu kościelnego. Zapraszamy w miarę możliwości wszystkich uczestników wycieczki również na Mszę św. przed wyjazdem na godz. 7.oo.
Prosimy, aby dzieci i młodzież nie zapomniały legitymacji szkolnej!!! Dziękujemy Zarządowi Osiedla za dofinansowanie tej atrakcji dla młodych.

5. Spotkanie kandydatów na ministrantów (chłopców z klasy IV) – we wtorek po procesji.

6. Wyjazd wycieczkowo-pielgrzymkowy do Albanii w najbliższą sobotę – Msza św. o godz. 15.oo, pakowanie bagaży o godz. 15.3o.

7. Okręgowe Duszpasterstwo Młodzieży - Sącz Boga - zaprasza na comiesięczne Msze Święte dla młodych w ostatnie niedziele miesiąca z cyklu "Światłość w Ciemności". Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 czerwca w Parafii NSPJ - Kolejowej o godz 18.30

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Bóg zapłać za wykonanie pięknych ołtarzy, za kwiaty i ofiary złożone na kościół przy tej okazji. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu placu i wykonanie innych zadań oraz za modlitwę i udział w procesjach.

DzieńDataGodzinaIntencje

20.VI.2022 7.oo   śp. Stanisława Matyaszek – od wnuczki Beaty
18.oo   śp. Alojzy Potoczek – z okazji imienin

21.VI.2022 7.oo   śp. Wanda Rolka