Niedziela Wniebowstąpienia. Odpust Parafialny

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Nawiedzenia NMP, a zarazem zakończenie Roku Jubileuszowego 40-lecia parafii. Msze św. dzisiaj jak w każdą niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo – po tej Mszy św. nabożeństwo majowe.
Uroczystej Sumie o godz. 11.oo przewodniczy Pasterz Diecezji – ks. Bp Andrzej Jeż.

Dziś jeszcze Zarząd Osiedla Zabełcze zaprasza na Piknik Rodzinny przy świetlicy wokół plebanii. To będzie zapewne dobrze spędzony czas. Wśród atrakcji dyskoteka i zabawy integracyjne prowadzone przez DJ Sromka, dmuchańce, rywalizacje rodzinne i indywidualne, poczęstunek. Impreza rodzinna rozpocznie się o godz. 17.oo, a zakończy Apelem Jasnogórskim ok. 21.oo.

2. Dzisiaj także z okazji 30-lecia działalności Zespołu „Promyczki Dobra” odbędzie się Koncert Jubileuszowy Zespołu w Parku Strzeleckim o godz. 18.oo. W zakrystii są jeszcze do odebrania darmowe wejściówki dla absolwentów Zespołu i chętnych.

3. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha św. Msze św. jak w każdą niedzielę
W dni powszednie Msza św. będzie codziennie o godz. 18.oo, a po niej nabożeństwo majowe jeszcze do wtorku. Od środy zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
We wtorek prosimy, aby dzieci zabrały ze sobą kontrolki majówek – będą nagrody!
Jest to zarazem patronalne święto naszego kościoła pw. Nawiedzenia NMP.
Również we wtorek po nabożeństwie majowym będzie spotkanie Kręgu Biblijnego w Auli.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota czerwca. Zachęcamy do skorzystania z S. Pokuty codziennie pół godz. przed każdą Mszą św., a w czwartek i piątek od godz. 17.oo - Uczniów klas III -VI zapraszamy do spowiedzi w czwartek, a uczniów klas VII i VIII oraz młodzież w piątek. (kto nie pojedzie na wycieczkę)
Do chorych ks. proboszcz wyjedzie od godz. 15.oo w piątek.

5. Adoracje Najświętszego Sakramentu:
Godzina Święta – czwartek od 17.oo
Godzina Miłosierdzia – piątek od 15.oo
Godzina Niepokalanej – sobota od 17.3o
Zmiana tajemnic różańcowych – za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo.

6. Za tydzień – 5. czerwca na godz. 19.oo - Ojcowie Jezuici zapraszają na Uwielbieniowy Koncert pt „Kochać i służyć we wszystkim”. Koncert zostanie poprzedzony modlitwą i występami sądeckich zespołów od godz. 15.oo. Po Koronce do Bożego Miłosierdzia wystąpi nasz podziwiany - zabełecki Zespół TERRA. Zapraszamy gorąco do PARKU Strzeleckiego.

7. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Albanii odbędzie jutro (poniedziałek) o godz. 19.oo w Auli.
Parafia św. Małgorzaty organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 4 do 12 lipca br. Informacje na stronie parafialnej.
W naszej parafii można się jeszcze zapisać na wrześniową pielgrzymkę do Libanu. Pozostały 4 miejsca. Szczegóły na stronie parafialnej i na ulotkach.

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy jeszcze raz mieszkańcom Wielopola wraz z wykonawcą Panem Piotrem za ufundowanie nowego Krzyża Misyjnego oraz każdemu kto przyczynił się do przygotowania Misji św. i dwóch uroczystości komunijnych, szczególnie za ufundowanie świec, ornatów i nowych lekcjonarzy do Liturgii Słowa.

DzieńDataGodzinaIntencje

30.V.2022 18.oo   śp. Andrzej Śmierciak – greg.14
  śp. Franciszek Zabrzeski – greg.29

31.V.2022 7.oo   śp. Franciszek Zabrzeski – greg.30
18.oo   śp. Aniela, Jan Gargas
  śp. Andrzej Śmierciak – greg.15
1.VI.2022 18.oo     śp. Helena Wiktor
  śp. Anna Fałowska – od swatów Janusza i Bożeny
czwartek 2.VI.2022 7.oo   śp. Jan Szkaradek – od szafarzy z naszej parafii
18.oo   śp. Stanisława Kaczmarczyk – 20 Rocznica śmierci
  śp. Joanna Lizoń – 17 Rocznica śmierci; Kazimiera, Romuald i Stanisław Lizoń
3.VI.2022 7.oo   Intencje Apostolstwa Modlitwy
18.oo   śp. Jan Żak
  Dziękczynno-błagalna dla Marii z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej
4.VI.2022 7.oo     śp. Helena - Rocznica śmierci; Franciszek, Jadwiga, Czesława, Franciszek-Jan Ramza
  Intencje Apostolstwa Modlitwy
18.oo   śp. Henryk Maciaszczyk
Niedziela Zesłania Ducha św.
5.VI.2022 7.oo   Za Parafian
9.oo   śp. Franciszek Jan Ramza – z okazji imienin
  śp. Krystyna Jasińska – 1 Rocznica śmierci
11.oo   Dziękczynno-błagalna w 44 Rocznicę ślubu Stanisławy i Marka, z prośbą o Boże błogosławieństwo