V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj rozpoczynamy MISJE PARAFIALNE (od 15 do 22 maja). Witamy serdecznie w naszej wspólnocie Ojca Zenona Burdaka, Bernardyna. Prosimy o zabranie programów (jeśli ktoś jeszcze nie ma) tego wyjątkowego wydarzenia. Są dostępne przy wyjściach z kościoła. Postarajmy się z zaangażowaniem wziąć udział w tych duchowych ćwiczeniach.

2. Msze św. dzisiaj jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo – po tej Mszy św. nabożeństwo majowe.
W dni powszednie w czasie Misji św. Msza św. codziennie o godz. 8.oo oraz 18.oo.
Nabożeństwo majowe w czasie Misji św. w dni powszednie będzie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.45.
Codziennie od dzisiaj do soboty zapraszamy na Apele Jasnogórskie na godz. 20.4o.

Zwróćmy szczególną uwagę na spowiedź misyjną w piątek. Z Sakramentu pokuty możemy skorzystać codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
Do chorych, których powinniśmy zgłosić w zakrystii, ks. Misjonarz pojedzie w czwartek od godz. 15.oo. Chorych odwiedzanych na I piątki nie trzeba zgłaszać!

W czasie Misji swoje rekolekcje przeżywać będą uczniowie naszej szkoły w kolejne dni – w środę, czwartek i piątek:
Klasy I - IV – w godz. 9.3o – 10.3o
Klasy V – VIII – w godz. 10.oo – 11.oo

3. Dzisiaj również o godz. 12.3o odbędzie się radosna Uroczystość I Komunii św. Dzieci z klas autystycznych. Msza św. w intencji dzieci I - komunijnych z klas autystycznych – od P. dyr Haliny Stanek i P. Vicedyr. Doroty Bębenek będzie w czwartek o godz. 10.oo.
Za tydzień nie mniej radosna Uroczystość I Komunii św. Dzieci z klasy III na Mszy św. o godz. 11.oo. Pierwszy Sakrament Pokuty dla tych dzieci oraz możliwość spowiedzi dla bliskich będzie w sobotę o godz. 9.oo.
Próba generalna przed I Komunią św. uczniów klasy III wraz z rodzicami odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.

4. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Albanii (niektórzy pytają?) będzie dopiero 30 maja (poniedziałek) o godz. 19.oo w Auli.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Ofiary zbierane podczas Misji od czwartku do niedzieli przeznaczone są na działalność misyjną OO. Bernardynów.

DzieńDataGodzinaIntencje

16.V.2022 8.oo   O szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla Romy
  śp. Zofia, Władysław Dynowscy; Zofia, Stanisław Baran; Bogumił Talar
18.oo   śp. Zofia Ciężobka