IV Niedziela Wielkanocna

1. Msze św. dzisiaj jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Po Mszy św. o godz. 14.oo zapraszamy na nabożeństwo majowe.
W dni powszednie Msza św. codziennie o godz. 18.oo, a po niej nabożeństwo majowe.
Dodatkowa Msza św. w poniedziałek i środę o 7.oo oraz w sobotę o 8.oo.

2. Za tydzień rozpoczynamy MISJE PARAFIALNE (od 15 do 22 maja). Prosimy o zabranie programów (jeśli ktoś jeszcze nie ma) tego wyjątkowego wydarzenia i zaplanowanie sobie czasu, aby wziąć udział w tych duchowych ćwiczeniach.

3. Za tydzień również o godz. 12.3o odbędzie się radosna Uroczystość I Komunii św. Dzieci z klas autystycznych. Próba generalna i Pierwsza spowiedź tych dzieci i Rodziców będzie w sobotę o godz. 9.oo.

4. Jutro Uroczystość św. Stanisława. Msze św. o godz. 7.oo i 18.oo.
Ks. Prałatowi z okazji Imienin i Urodzin składamy życzenia zdrowia, opieki Bożej i wstawiennictwa Naszej Patronki na każdy dzień.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego – środa po Mszy św. wieczornej w Auli.

6. Spotkanie organizacyjne przed I Komunią św. uczniów klasy III wraz z rodzicami odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.

7. Próba scholi – w sobotę o godz. 9.oo w świetlicy.

8. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Libanu w dn. 5-13.IX.br. Program szczegółowy wyjazdu dostępny jest przy wyjściu głównym. Osoby już zgłoszone proszone są o odebranie odpowiednich dokumentów do podpisania.

9. Sołtys i Rada Sołecka Wielopola zwołuje zebranie wiejskie w dniu 12 maja (czwartek) o godz. 19.oo w świetlicy Wielopolu. Szczegóły spotkania w gablocie zewnętrznej.

10. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Jutro rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne – w związku z tym składka w przyszła niedzielę przeznaczona jest na WSD w Tarnowie.

DzieńDataGodzinaIntencje

poniedziałek Uroczystość św. Stanisława Bpa

9.V.2022 7.oo   śp. Szczepan Zając – 30 Dzień pośmierci - od siostrzenicy Anastazji z rodziną
18.oo   Dziękczynno-błagalna za Ks. Prałata z okazji imienin
  śp. Genowefa Wnęk - 27 Rocznica śmierci
  śp. Franciszek Zabrzeski – greg.8

10.V.2022 18.oo   śp. Maria Słowińska - 16 Rocznica śmierci
  śp. Franciszek Zabrzeski – greg.9
11.V.2022 7.oo    O powrót do zdrowia dla Jadwigi i Boże błogosławieństwo
18.oo   śp. Maria Noga - 38 Rocznica śmierci
  śp. Franciszek Zabrzeski – greg.10
czwartek 12.V.2022 18.oo   śp. Zofia Gwiżdż – z okazji imienin
  śp. Franciszek Zabrzeski – greg.11
13.V.2022 18.oo   śp. Zofia Nawrocka
  śp. Franciszek Zabrzeski – greg.12
14.V.2022 8.oo     śp. Stanisława Adamek – 30 Dzień po śmierci - od syna Krzysztofa z żoną i dziećmi
9.oo   Próba generalna i pierwsza spowiedź
15.oo   O Błogosławieństwo Boże dla wnuka Jasia Bartoszka – z okazji I Komunii św.
18.oo   śp. Bernadeta Szkarłat – 3 Rocznica śmierci
  śp. Franciszek Zabrzeski – greg.13