III Niedziela Wielkanocna

1. Msze św. dzisiaj jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Po Mszy św. o godz. 14.oo w każda niedzielę zapraszamy na nabożeństwo majowe.
W dni powszednie Msza św. codziennie o godz. 18.oo, a po niej nabożeństwo majowe.

2. We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę – o godz. 7, 9, 11 i 14.

3. W tym tygodniu wypada także I czwartek, I piątek i I sobota maja. W te dni dodatkowe Msze św. o godz. 7.oo. Zachęcamy do skorzystania z S. Pokuty codziennie pół godz. przed każdą Mszą św., a w czwartek i piątek od godz. 17.oo.
Z posługą sakramentalną do chorych ks. proboszcz pojedzie w piątek od godz. 15.oo

4. Adoracje Najświętszego Sakramentu:
Godzina Święta – czwartek od 17.oo
Godzina Miłosierdzia – piątek – od 15.oo
Godzina Niepokalanej – sobota – od 17.3o

5. Uczniów klasy VII oraz bierzmowanych zapraszamy na adorację w piątek od godz. 17.3o.

6. Spotkanie uczniów klasy III wraz z rodzicami przed I Komunią św. odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.
Spotkanie klas specjalnych przed I Komunią św. będzie także we czwartek o godz. 12.30 w kościele.

7. Uroczystość św. Stanisława wypadająca za tydzień przeniesiona jest na 9 maja (poniedziałek). Ks. Prałatowi z okazji Imienin i Urodzin składamy życzenia zdrowia, opieki Bożej i wstawiennictwa Matki Najświętszej Na każdy dzień.

8. Za dwa tygodnie rozpoczynamy Misje Parafialne (od 15 do 22 maja). Już dziś prosimy o zabranie ulotek na temat tego wyjątkowego wydarzenia i zaplanowanie sobie czasu, aby wziąć udział w tych duchowych ćwiczeniach. Ulotki znajdują się przy wyjściach z kościoła.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień w niedzielę – II w miesiącu – ofiary na tacę przeznaczone będą na cele parafialne.

DzieńDataGodzinaIntencje

2.V.2022 15.oo   ślub
18.oo   śp. Justyna Nowacka - Rocznica śmierci
  śp. Franciszek Zabrzeski – greg.1