II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

1. Msze św. dzisiaj jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Po Mszy św. o godz. 14.oo zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Dziś również z okazji Niedzieli Miłosierdzia, zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa po każdej Mszy św. jest zorganizowana zbiórka do puszek na CARITAS Diecezji Tarnowskiej.
W tym szczególnym dniu wygłosi do nas Słowo Boże O. Zenon Burdak OFM – jako zapowiedź i przygotowanie do Misji Parafialnych, które odbędą się w dn. 15-22 maja br.
W tygodniu Msze św: Poniedziałek, środa i piątek – godz. 18.oo.
Wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo
Dodatkowa Msza św. we wtorek o godz. 18.oo (Uroczystość św. Wojciecha)

2. Msza św. z okazji wspomnienia bł. ks. J.Popiełuszki i Święta Szkoły Podstawowej nr 6 w N. Sączu – odbędzie się w naszym kościele jutro (poniedziałek) o godz. 9.3o. Po nabożeństwie Pani Dyrektor zaprasza wszystkich przyjaciół i sympatyków naszej szkoły na dalszy ciąg uroczystości w budynku miejscowej placówki.

3. Jest z nami Siostra Renata!!! – Bardzo się tym RADUJEMY. Gdyby ktoś chciał ofiarować jeszcze produkty żywnościowe, produkty dla dzieci, chemię do domu może to dostarczyć jeszcze tylko jutro przez cały dzień na plebanię lub po Mszy św. na świetlicę. (Siostra wyjeżdża we wtorek)
Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas okazywali swoje serce w tym dziele.

4. Spotkanie uczniów klasy III wraz z rodzicami przed I Komunią św. odbędzie się w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej.
Spotkanie klas autystycznych przed I Komunią św. będzie także we wtorek o godz. 12.30 w kościele, a następnie w Auli.

5. Spotkanie Rady Parafialnej i PZS odbędzie się wyjątkowo w najbliższą środę po Mszy św. wieczornej w Auli JP II na plebanii. W maju spotkania synodalnego nie będzie, tym bardziej zapraszamy właśnie w tę środę.
Demontaż dekoracji – w poniedziałek po Mszy św. - prosimy o pomoc.

6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Libanu – to ziemia po której chodził i tam uzdrawiał sam Jezus, nauczał św. Paweł, żył i dokonywał cudów św. Charbel (24. tys. cudów). Pielgrzymka odbędzie się w dn. 5 -13 września br. Szczegółowy program znajduje się jedynie na stronie parafialnej.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.oo.

DzieńDataGodzinaIntencje

25.IV.2022 18.oo   śp. Franciszek Włodek - Rocznica śmierci i Genowefa
  Dziękczynno-błagalna dla Nikodema – 1 Rocznica urodzin

wtorek Uroczystość św. Wojciecha,