Niedziela Palmowa

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 7, 9, 11.oo - PROCESJA palmowa i 14.oo - Gorzkie Żale i potem Msza św.

Parafialna spowiedź na Wielkanoc odbędzie się dzisiaj w godz. 15.oo -17.oo.

Zapraszamy także dzisiaj do udziału w parafialnym KIERMASZU Wielkanocnym. Biorąc udział w tej akcji wspieramy podpopicznych naszej Rodaczki - Siostry Renaty z Charkowa. (w razie złej pogody - ŚWIETLICA).

Przed i po każdej Mszy św. można będzie nabyć nie tylko palmy, ale także piękne świąteczne ozdoby, oryginalne kartki oraz ciasta. Po Mszy św. o godz. 11.oo - malowanie twarzy barwami ukraińskiej flagi - na świetlicy.

2. Pogrzeb śp. +Szczepana Zająca z Wielopola, lat 63, odbędzie się jutro o godz. 13.3o - Różaniec św., 14.oo - Msza św.

3. W tym tygodniu Msze św.: poiedziałek i środa - godz. 18.oo, wtorek - godz. 7.oo.

4. TRIDUUM PASCHALNE:

Wielki Czwartek - pamiątka ustanowienia Sakramętu Eucharystii i Kapłaństwa. Liturgia Mszy św. o godz. 18.oo.

- adoracja prowadzona przez młodzież młodszą (klasa VIII) - godz. 20.oo.

Adoracja Pana Jezusa w ciemnicy - do godz. 21.oo.

Wielki Piątek - pamiątka śmierci Chrystusa na krzyżu. (w tym dniu obowiązuje post ścisły).

- Droga Kryżowa o godz. 9.oo,

- Koronka do Bożego Miłosierdzia - godz. 15.oo,

- Liturgia Wielkopiątkowa o godz. 18.oo - po liturgii Gorzkie Żale, adoracja prowadzona przez młodzież starszą - godz. 21.oo. Adoracja Pana Jezusa w Grobie - do północy!

Wyjazd do chorych - Wielki Piątek - od godz. 13.oo (prosimy o zgłoszenia telefoniczne lub w zakrystrii) tel. ks. prob. 500 012 205.

Wielka Sobota

- adoracja Pana Jezusa - godz. 7.oo,

- poświęcenie pokarmów - od godz 10.oo do 12.oo co pół godziny,

- Liturgia Wigilii Paschalnej - o godz. 19.oo (przynosimy świece) (w Wielką Sobotę zachęcamy do zachowania tradycyjnego postu).

5. Msze św. w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego oraz w II Dzień Świąt o godz. 7, 9, i 11. (nie ma Mszy św. po południu!!!).

6. Sprawy organizacyjne przed świętami:

* dekoracja kościoła - środa po mszy św wieczornej (Rada Parafialna oraz chętna młodzież).

* spotkanie Straży Grobu Bożego - środa, po Mszy św. wieczornej,

* próby LSO (Lektorzy i Ministranci) - czwartek i piątek o godz. 10.oo, sobota - godz. 9.oo.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla nszego kościoła, szczególnie za dzisiejsze ofiary na cele parafialne.

Dziękujemy za bardzo udaną Akcję Kilo: firmom, Panią z naszej Caritas, Młodzieży, Zarządowi Osiedla i wszystkim ofiarodawcom.

Dziękujemy za organizację "wypasionego" Kiermaszu: Animatorom, Młodzieży, Zarządowi Osiedla oraz wszystkim sponsorom z parafii i spoza parafii.

Dziękujemy p. Jurkowi za bezinetersowne pomalowanie kolejnych pomieszczeń w piwnicach plebani.

DzieńDataGodzinaIntencje

11.IV.2022 14.oo  Msza św. pogrzebowa śp. Szczepan Zając