V Niedziela Wielkiego Postu

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 7,9,11 i 14.oo - Gorzkie Żale i potem Msza św.
Parafialna spowiedź na Wielkanoc odbędzię się za tydzień – w Niedzielę Palmową – w godz. 15.oo – 17.oo
W Niedzielę Palmową podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm, procesja z palmami na Mszy św. o godz. 11.oo; najpiękniejsze palmy zostaną nagrodzone.

W tym tygodniu Msze św: codziennie o godz. 7.oo rano oraz w poniedziałek, wtorek środę i w piątek o godz. 18.oo

2. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła – w najbliższy wtorek. Godzinki o 17.3o, Msza św., Koronka Uwielbienia Boga oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów. Zapraszamy wszystkich czcicieli św. Michała.

3. W najbliższy piątek powracamy do tradycyjnej plenerowej Drogi Krzyżowej na Wzgórze Gaj. Rozpocznie się ona po Mszy św. wieczornej. Prosimy zabrać ze sobą znicze i lampiony.

4. Przypominamy o zbiórce odpadów wielkogabarytowych – odbędzie się w najbliższy wtorek (5 kwietnia) do godz. 8.oo na granicy swojej posesji.

5. Przez cały tydzień w supermarkecie „Groszek” będzie trwać nasza parafialna „Akcja Kilo”. W godzinach 15.oo do 19.oo robiąc zakupy możemy wspierać tę akcję ofiarując do kosza „Caritas” dowolne produkty żywnościowe. Dziękujemy wolontariuszom Parafialnej Caritas, młodzieży oraz wszystkim, którzy włączą się w to dzieło.

6. Parafialny KIERMASZ wielkanocny odbędzie się w Niedzielę Palmową – czyli za tydzień. Naszym udziałem w zakupach wielkanocnych będziemy jeszcze raz wspierać podopiecznych Siostry Renaty.
Przed i po każdej Mszy św. właśnie w N. Palmową można będzie sobie nabyć nie tylko palmy, ale także piękne świąteczne ozdoby, oryginalne kartki oraz ciasta.

„Na kiermasz Was zapraszamy. Pomoc dzieciakom zapewniamy. Przepyszne ciasta, piękne ozdoby. To własnoręczne nasze wyroby”.

Prosimy jeszcze raz w miarę możliwości o upieczenie ciasta – zgłoszenia w tej sprawie do Pani Ani Hat lub po prostu do ks. prob. Ciasta można przynosić w sobotę od godz. 17.oo do świetlicy na plebanii (w piwnicach). Dziękujemy Animatorom, młodzieży i Zarządowi Osiedla i wszystkim którzy wspierają tę akcję.

Ostatnie spotkanie organizacyjne przed tym kiermaszem – czwartek o godz. 18.oo w Auli.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Składka w przyszłą niedzielę – II w kwietniu - przeznaczona jest na cele parafialne.

DzieńDataGodzinaIntencje

poniedziałek

4.IV.2022 7.oo   śp. Andrzej Okoński – 30 Dzień po śmierci - od siostry Krystyny z mężem
18.oo   śp. Bożena Noga – od bratanicy Eweliny