IV Niedziela Wielkiego Postu - LAETARE

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 7, 9, 11 i 14.oo - Gorzkie Żale i potem Msza św.
Zmiana tajemnic różańcowych – za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo
W tygodniu Msze św: poniedziałek, środa i piątek – godz. 18.oo (ZMIANA CZASU), wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo
W każdy piątek Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 18.oo.

2. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota kwietnia. Zachęcamy do skorzystania z S. Pokuty codziennie pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 17.oo. Do chorych ks. prob. pojedzie w piątek od godz. 15.oo.

3. Adoracje Najśw. Sakramentu:
Godzina Miłosierdzia – piątek od 15.oo
Godzina Niepokalanej – sobota od 17.3o (modlitwa o pokój w Ukrainie)

4. Zapraszamy nowo-bierzmowanych uczniów klasy VIII na Drogę Krzyżową i Mszę św. w piątek o 18.oo, a uczniów klasy VII również w piątek na godz. 17.3o.

5. Parafialny KIERMASZ wielkanocny odbędzie się w Niedzielę Palmową (10 kwietnia) – będziemy jeszcze raz wspierać podopiecznych Siostry Renaty.
Przed i po każdej Mszy św. właśnie w N. Palmową można będzie sobie nabyć nie tylko palmy, ale także piękne świąteczne ozdoby, oryginalne kartki oraz ciasta.
Dziękujemy za aktywność charytatywną Animatorom oraz dzieciom i młodzieży.
Można się także włączyć w tę akcję poprzez upieczenie ciasta – zgłoszenia w tej sprawie do Pani Ani Hat.

6. Zarząd Osiedla Zabełcze zaprasza mieszkańców Zabełcza na zebranie, które odbędzie się we wtorek o godz. 18.oo w naszej Szkole Podstawowej. Tematem spotkania będzie wspólne zastanowienie się nad gospodarką odpadami w Nowym Sączu. Prezydent miasta chce poznać propozycje mieszkańców w tym zakresie - czy należy szukać w Nowym Sączu nowego miejsca na wysypisko śmieci, czy należy wybudować w Nowym Sączu spalarnię śmieci czy też wywozić śmieci do utylizacji do innego miasta? Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć w zebraniu a chciałby przekazać swoją opinię w temacie, zarząd osiedla prosi o bezpośredni kontakt z zarządem.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy Rodzicom uczniów klasy VIII, którzy z okazji S. Bierzmowania swoich dzieci ufundowali 2 ornaty: różowy oraz wielkanocny oraz bieliznę kielichową.

Za tydzień w Akcji „Pola Nadziei” po każdej Mszy św. możemy wesprzeć ofiarą do puszki podopiecznych Sądeckiego Hospicjum.

DzieńDataGodzinaIntencje

28.III.2022 18.oo   śp. Krystyna Mróz - 22 Rocznica śmierci
  śp. Marek Pazgan

29.III.2022 7.oo   śp. Aleksandra Dunsfort