I Niedziela Wielkiego Postu

1. Msze św. dzisiaj i za tydzień o godz. 7, 9, 11 i 14.oo - Gorzkie Żale i potem Msza św.
W tygodniu Msze św: poniedziałek, wtorek, środa – godz. 17.oo, wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo
Dodatkowo: w piątek – o godz. 7.oo i w sobotę o 17.oo

Dzisiaj po każdej Mszy św. ofiarą do puszek wspieramy naszą siostrę Renatę posługującą na Ukrainie. Możemy też wpłacać dowolne ofiary na konto parafialne – koniecznie z dopiskiem: Siostra Renata – Ukraina
Puszki postawione są przy wyjściach z kościoła.

2. W każdy piątek Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.oo

3. Spotkanie Kręgu biblijnego – środa po Mszy św. wieczornej w Auli.

4. Nabożeństwo dla dzieci z klasy III oraz z klas autystycznych, wraz z rodzicami – w najbliższy piątek o godz. 17.oo.

5. Parafia organizuje KIERMASZ wielkanocny w ramach pomocy podopiecznym Siostry Renaty. Zapraszamy do aktywności dzieci i młodzież. Spotkania odbywają się w każdy piątek po Mszy św. wieczornej w Auli św. Jana Pawła na plebanii.

6. Dyrektor naszej szkoły ogłasza nabór do klasy „0” i klasy „I” na rok 2022/23. Zapisu dziecka, najlepiej w tym tygodniu, można dokonać w sekretariacie szkoły.

7. Gratulujemy lektorom młodszym zdobycia III miejsca w Turnieju Dekanalnym halowej piłki nożnej.

8. W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w akcji zbierania darów dla ofiar wojny w Ukrainie. Dary można składać codziennie od poniedziałku do piątku w naszej szkole w godzinach pracy szkoły oraz w siedzibie Zarządu Osiedla w piwnicach plebanii również od poniedziałku do piątku w godz. 18.oo do 20.oo.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła. (Gość Niedzielny – 8 zł)
Za tydzień – II niedziela marca – ofiarę na tacę podczas Mszy św. przeznaczone są na cele parafialne, natomiast za dwa tygodnie ofiary podczas Mszy św. będą przeznaczone na pomoc podopiecznym naszej Siostry Renaty, którzy uciekają na razie z Charkowa ogarniętego wojną.
Również za tydzień - tradycyjnie w II niedzielę W. Postu, w Dniu Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami – możemy ofiarą do puszki wesprzeć Ogólnopolski Fundusz Misyjne „Ad Gentes”.

DzieńDataGodzinaIntencje

7.III.2022 17.oo   śp. Maria Trzeciecka - Rocznica śmierci i Marian Trzeciecki
  O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Julki i Marcysi – 5 Rocznica urodzin

8.III.2022 7.oo   śp. Cecylia i Kazimierz Tokarz