II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Msze św. tradycyjnie o godz. 7, 9, 11 i 14.
Msze św. - RORATY z kazaniem dla dzieci - codziennie o godz. 17.oo. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci z lampionami!!!
W tym tygodniu dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo w poniedziałek, czwartek i piątek.

2. Dzisiaj obchodzimy Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej okazji po każdej Mszy św. organizowana jest tradycyjna zbiórka do puszek na ten cel.
Dziś również Zarząd naszego Osiedla zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem – w świetlicy na plebanii o godz. 17.oo.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego – wtorek po Roratach.

4. W środę przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Serca N.M.P.
Msze św. o godz. 7.oo, 9.oo i 17.oo.
W południe, czyli od godz. 12.oo do 13.oo przeżyjemy Godzinę Łaski dla Świata. Zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w ciszy wobec Pana Jezusa wystawionego w N. Sakramencie. Będą przygotowane specjalne teksty do prywatnej modlitwy (można też zabrać książeczki z tamtego roku).
Na Mszy św. o godz. 17.oo dokona się Zawierzenie swojego życia Bogu przez ręce Maryji. Wszystkich, którzy chcą tego dokonać, albo powtórzyć jeszcze raz zawierzenie, zapraszamy najpierw we wtorek po Roratach na spotkanie organizacyjne.

5. Również w środę na Mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci z klasy III wraz z rodzicami. Kandydatom do I Komunii pobłogosławimy medaliki z Matką Bożą.

6. Spotkanie Lektorów i Ministrantów – piątek po roratach.

7. Spotkanie scholi parafialnej będzie w najbliższą sobotę (11.XII.) o godz. 10.oo w świetlicy.

8. Informujemy że opłatki na stół wigilijny są od dziś dostępne w naszym kościele. Nie będą roznoszone po domach!!! Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są jak co roku na posługę Pana Organisty.
Od dziś również możemy nabywać świece wigilijne w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy Szanownym Parafianom: Olkowi Pawlikowskiemu oraz Jurkowi Bajdelowi za nieodpłatne przeprowadzenie remontu (robocizny) sali bilardowej oraz łazienki świetlicowej oraz innym członkom Rady Parafialnej za każdą pomoc.
Dziękujemy dzieciom, młodzieży i kilku dorosłym za akcję sprzątania remontowanych sal w świetlicy. Zapraszamy na kolejne akcje.

10. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą jak zawsze w II niedzielę miesiąca na parafialne cele remontowo-inwestycyjne.
Dziękujemy za każdą pomoc i ofiarę!

6.XII.2021 7.00   O powrót do zdrowia dla Magdaleny i całej Rodziny
17.00   śp. Piotr Szakuła - Rocznica śmierci
  Podziękowanie za powrót do zdrowia dla Kazimierza Żelazko

7.XII.2021 17.00   śp. Maria Kałużny