XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Msze św. przed jak w każdą czyli o godz. 7, 9, 11 i 14. Po każdej Mszy św. możemy zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

2. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa za zmarłych z wypominkami. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich Parafian!!!
W tym tygodniu dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo w poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę.

Dzisiaj również – na prośbę Episkopatu Polski – jest możliwość wsparcia ofiarą do puszki organizacje CARITAS - wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na pomoc parafiom i tym którzy potrzebują wsparcia w trudnej sytuacji na wschodniej granicy.

3. Za tydzień Pierwszą Niedzielą Adwentu rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. A potem będą Roraty – prosimy dzieci o przygotowanie sobie jak co roku lampionów. Dzieci będą zbierać też kontrolki, a potem jak zwykle czekają nagrody…

4. Błogosławieństwo nowych ministrantów – chłopców z klasy IV – będzie za tydzień o godz. 11.oo. Spotkanie organizacyjne kandydaci będą mieli w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej. Gratulujemy kandydatom i ich roicom.

5. W parafii M.B. Niepokalanej organizuje się powoli grupy sądeckiej, całodobowej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Gdyby ktoś chciał brać udział, także w nocnych adoracjach, proszony jest o zgłoszenie się do ks. proboszcza.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Komunikat - Apel Biskupa Tarnowskiego modlitwę w intencji pokoju i ładu społecznego w naszej Ojczyźnie

 

INTENCJE MSZALNE

DzieńDataGodzina Intencje

poniedziałek

22.XI.2021 7.00   O powrót do zdrowia dla Pawła
17.00   śp. Zbigniew – Rocznica śmierci oraz Rodzice: śp. Teresa i Marian

wtorek

23.XI.2021 17.00   śp. Wojciech Noga - 30 Rocznica śmierci
środa 24.XI.2021 17.00   śp. Teresa Pawlikowska
  śp. Janina Wójs – Rocznica śmierci, Genowefa i Stanisław Koral
czwartek 25.XI.2021 7.00   Dziękczynno-błagalna dla Piotra – z okazji Urodzin
17.00   śp. Katarzyna, Andrzej Chojnowski
  śp. Katarzyna Szymańska
piątek 26.XI.2021 7.00   śp. Franciszek Kowalik
17.00   śp. Zbigniew Pazgan – od rodziny Lucyny i Roberta
  śp. Henryk Jacak
sobota 27.XI.2021 7.00   śp. Stanisława i Józef Matyaszek
17.00   śp. Leokadia i Józef Opalscy, Jadwiga Renner
niedziela 28.XI.2021 7.00   śp. Roman Noga
9.00   śp. Teresa Pawlikowska – od syna Olka z rodziną
11.00   Za Parafian
14.00   śp. Ks. Jerzy Majda – 1 Rocznica śmierci, śp. Władysław Mrożek