XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msze św. przed południem jak w każdą niedzielę Msze św. o godz. 7, 9 i 11. Po południu zapraszamy na KORONKĘ do Bożego Miłosierdzia z wypominkami zmarłych o godz. 14.oo, potem będzie Msza św.

2. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa za zmarłych z wypominkami. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich Parafian!!!
W tym tygodniu dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo w czwartek i piątek.

3. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła w najbliższy wtorek. Godzinki o 16.3o, następnie Msza św. z Koronką Uwielbienia Boga, a potem modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów. Na zakończenie Koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami Zmarłych.

4. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o 7.oo i 17.oo. Po wieczornej Mszy św. Różaniec w intencji naszej Ojczyzny oraz tych którzy oddali za nią życie.
Panu Marcinowi, przy okazji Imienin, dziękujemy za długoletnie prowadzenie strony parafialnej i życzymy wielu Bożych Łask, opieki Matki Najświętszej oraz opieki swojego Patrona.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Dziękujemy bardzo!!! wszystkim Dzieciom, Młodzieży i Dorosłym, którzy wczoraj posprzątali liście wokół kościoła i plebani.

Za tydzień – II niedziela miesiąca – ofiarą na tacę możemy wesprzeć prace modernizacyjno-inwestycyjne dzieła w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę przy różnych okazjach, nie tylko w II niedzielę.

Również za tydzień będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym oraz Światowy Dzień Ubogich. Tradycyjnie po każdej Mszy św. na zewnątrz kościoła zostanie zorganizowana zbiórka do puszek.

8.XI.2021 17.00   śp. Jan Ludwikowski, Halina, Edward Eski
  śp. Janina i Tadeusz Noga

9.XI.2021 17.00   śp. Stanisław Smaga – z okazji imienin
  śp. Anna i Walenty Kornaś