XXX Niedziela Zwykła - Tydzień Misyjny

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Msze św. jak w każdą niedzielę Msze św. o godz. 7, 9 i 11 oraz o godz. 14.oo modlitwa różańcowa i Msza św. (bez kazania).

2. W przyszłą niedzielę – ostatnią w miesiącu – Msza św. po południu będzie jako pierwsza, tzn. o godz. 14.oo - a dopiero po niej ok. godz. 14.3o - różaniec połączony z Apelem Jasnogórskim. Tradycyjnie po nabożeństwie udamy się z lampionami do Groty Matki Bożej. BARDZO GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W TEJ PARAFIALNEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ.
Prosimy przygotować podziękowania i prośby do Matki Bożej. Dziękujemy przy tej okazji, jak co roku, Pani Bogumile Kałużny za osobiste zaangażowanie na rzecz utrzymania i wyglądu naszej Maryjnej Groty.

3. W tym tygodniu przeżywamy: w czwartek święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tygodniu misyjnym, który rozpoczynamy zachęcamy młodzież i dzieci do odmawiania „Zdrowaś Maryjo..” w różnych językach.

4. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa różańcowa. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału wszystkich Parafian!!!
W tym tygodniu dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo w poniedziałek, środa, czwartek i piątek.

5. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Pamięć o naszych bliskich zmarłych możemy wyrazić w wypominkach rocznych i listopadowych. Kartki na te wypominki dostępne są na stolikach.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 25.X.2021 7.00   śp. Władysława Żelazko – greg. 14
17.00   śp. Genowefa, Franciszek Włodek
  śp. Katarzyna Pierzga – od narzeczonego Łukasza
wtorek 26.X.2021 17.00   śp. Władysław Śmierciak – 3 Rocznica śmierci