XXVIII Niedziela Zwykła - XXI Dzień papieski

1. Dzisiaj jak w każdą niedzielę Msze św. o godz. 7, 9 i 11 oraz o godz. 14.oo modlitwa różańcowa i Msza św. bez kazania).
Dziś również po każdej Mszy św. organizowana jest kwesta z okazji Dnia Papieskiego na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” Żywy Pomnik J.P. II - dla niezamożnych studentów

2. Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 17.oo a potem modlitwa różańcowa.
Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału!!!
W tym tyg. dodatkowa Msza św. o godz. 7.oo w czwartek.

3. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do wyrażenia pamięci o naszych bliskich zmarłych w wypominkach rocznych i listopadowych. Będziemy codziennie przez cały listopad oraz w każdą niedzielę przed Mszami św. o 7.oo i 9.00 modlić się na naszych bliskich Zmarłych. Kartki na te wypominki dostępne są na stolikach przy gazetach i przy wyjściu głównym.
Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominek, które przeznaczone będą na sfinansowanie prac przy świetlicy dla dzieci i młodzieży. Bóg zapłać za każdą ofiarę!!!

4. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 11.X.2021 17.00   śp. Krystyna Jasińska – od wnuka Daniela z rodziną
  Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Jasnogórskiej dla Agaty – 50 Rocznica urodzin
wtorek 12.X.2021 17.00   śp. Ludwikowski, Halina, Edward Eski
  śp. Władysława Żelazko – greg. 1
środa 13.X.2021 17.00   śp. Andrzej Szkaradek
  śp. Władysława Żelazko – greg. 2
czwartek 14.X.2021 7.00   śp. z rodziny Łukaszczyk: Zofia, Alfred, Henryk
17.00   śp. Maria Bielak - 32 Rocznica śmierci
  śp. Władysława Żelazko – greg. 3
piątek 15.X.2021 17.00   Dziękczynno-błagalna dla Gabrysi – 18 Rocznica urodzin
  śp. Władysława Żelazko – greg. 4
sobota 16.X.2021 17.00   śp. Jan Koszyk – 9 Rocznia śmierci
  śp. Władysława Żelazko – greg. 5
niedziela 17.X.2021 7.00   śp. Małgorzata Pustułka
9.00   O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny Majoch oraz radość życia wiecznego dla śp. męża Franciszka (państwo mieli przeżywać 60-lecie ślubu)
11.00    śp. Władysława Żelazko – greg. 6
14.00   śp. Jan i Kazimiera

Poza parafią do piątku za śp. Marian Szymański – greg.