XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj Msze św. o godz. 7, 9 i 11 oraz od dziś także o godz. 14.oo.

Dziś także Dzień Solidarności z Afgańczykami. Po każdej Mszy św. organizowana jest kwesta do puszek na pomoc rodzinom - uchodźcom z Afganistanu /na prośbę Episkopatu Polski/

2. Msze św. w tym tygodniu:

Poniedziałek, środa i piątek - godz. 18.oo

Wtorek, czwartek i sobota - godz. 7.oo

Dodatkowo w poniedziałek Msza św. o godz. 7.oo oraz w pierwszy wtorek o godz. 18.oo - Msza św. dla wszystkich czcicieli św. Michała Archanioła. Zapraszamy na Godzinki o św. Michale na godz. 17.3o, a także na Koronkę Uwielbienia Boga i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po nabożeństwie wieczornym.

4. W środę Uroczystość Narodzenia NMP - Głównej Patronki Diecezji.

5. Seminarium Odnowy Wiary (rekolekcje ze św. J.PII) rozpocznie się w Bazylice 9 września - szczegóły na plakacie.

6. Dla mieszkańców Wielopola! - Ogłoszenia Wójta Gminy Chełmiec dot. obowiązku spisowego do końca października - szczegóły w gablocie!

7. W związku z beatyfikacją Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego zakupiłem plakaty przedstawiające Osobę Prymasa Tysiąclecia. Można je przykleić w oknie swojego domu, aby dać świadectwo wiary i radości z faktu beatyfikacji, która odbędzie się 12 września. Plakaty są dostępne przy wyjściu głównym.

8. Gorąco zachęcamy do czytania pracy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień - II niedziela miesiąca - ofiary na tacę przeznaczone będą tradycyjnie na cele modernizacyjno-inwestycyjne.

poniedziałek 6.IX.2021 7.00   śp. Józef Sromek - greg. 15
18.00   Dziękczynno-błagalna w 29 Rocznicę Ślubu Małgorzaty i Stanisława
  śp. Katarzyna Pierzga - od syna Pawła z rodziną
wtorek 7.IX.2021 7.00   śp. Mirosław Waśko - 1 Rocznica śmierci