XIX Niedziela Zwykła

1. Msze św. dziś oraz w kolejne niedziele przez całe wakacje będą tylko przed południem o godz. 7, 9 i 11.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 7,9 i 11. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

3. Msze św. w tym tygodniu codziennie:
Godz. 18.oo – poniedziałek, środa, piątek i sobota
Godz. 7.oo – wtorek, środa i czwartek

4. Zarząd Osiedla serdecznie zaprasza dziś całe Rodziny na Piknik Wakacyjny. Bawić się będziemy przy muzyce DJ Sromka wokół plebani - zaczynamy o godz. 16.00.
Liczne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie - duża i mała, "sześciobój olimpijski" dla Rodzin z atrakcyjnymi nagrodami, grill, wata cukrowa, smaczne ciasta, soczki, woda.
Będzie można kupić "lody rzemieślnicze"- które podobno są bardzo smaczne.
Oprócz zabawy możemy wykorzystać obecność przedstawicieli Urzędu Statystycznego i spisać się. Wystarczy mieć ze sobą numery PESEL wszystkich domowników. Pozostało już niewiele czasu bo przecież wrzesień już niebawem,a spis jest obowiązkowy !!!

5. Katolickie Stowarzyszenie Klejarzy organizuje pielgrzymkę do Grecji – śladami św. Pawła w dniach 26.VIII – 5.IX. br. Szczegóły w gablocie zewnętrznej i na ulotkach przy wyjściu głównym.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, szczególnie za dzisiejsze ofiary na prace modernizacyjne i inwestycje w parafii.

poniedziałek 9.VIII.2021 18.00   śp. Maria i Adam Michalik, Maria i Stanisław Pawłowscy
wtorek 10.VIII.2021 7.00   śp. Maria Klimczak – od bratanków Andrzeja i Jana Kilimczak
środa 11.VIII.2021 7.00   śp. Stefan Rolka - 9 Rocznica śmierci
18.00   śp. Wacław Cyrulewski – 3 Rocznica śmierci