XIII Niedziela Zwykła

1. Msze św. dziś o godz. 7,9,11 i 14. UWAGA!!! - W miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie będzie Mszy św. popołudniowej. A więc za tydzień Msze św. tylko przed południem – 7, 9 i 11.

Dziś – w ostatnią niedzielę czerwca - po każdej Mszy św. odmówimy litanię do M.B. Częstochowskiej i zaśpiewamy Apel Jasnogórski.

Msze św. w tym tygodniu: codziennie o godz. 18.oo. Dodatkowo w I piątek Msza św. rano o godz. 7.oo.

2. Pielgrzymka do Włoch – jutro o godz. 4.oo rano Msza św. i wyjazd. Jeszcze dziś można napisać prośby o wstawiennictwo św. Michała, M.B. Pompejańskiej, O. Pio czy O. Dolindo. Prośby proszę wrzucać do skrzynki „Nowenny”. Kartki do wykorzystania są pod chórem przy tej skrzynce.

3. We wtorek przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7, 9 i 18.

Składka w tym dniu przeznaczona jest do dyspozycji Papieża Franciszka (tzw. „świętopietrze”).

4. W środę w naszej świątyni będzie parafialna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Rozpoczęcie wspólnej modlitwy Mszą św. o godz. 8.00 a zakończenie również Eucharystią o godz. 18.00. Przerwa w adoracji w godz. 12.oo – 15.oo.

Gorąco zapraszamy do tego Aktu Uwielbienia i Wdzięczności Jezusowi za Jego niewysłowioną Miłość.

Szczegółowy grafik adoracji jest na stronie i w gablocie ogłoszeń na zewnątrz.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota lipca.

Zapraszamy do skorzystania z S. Pokuty w czwartek i piątek od godz. 17.oo.

W czwartek i piątek nie ma adoracji przed Mszą św.

Różaniec św. ku czci Niepokalanej - sobota o godz. 17.3o.

Do chorych ks. Prałat pojedzie w I piątek od godz. 15.oo.

Zmiana tajemnic różańcowych – za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Dziękujemy Rodzicom Bierzmowanych za ufundowanie złocenia jednego z kielichów oraz ofiarę na kościół.

poniedziałek 28.VI.2021 4.00   O szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla Kazimierza Fornagla
18.00   śp. Władysław Sokulski
wtorek - Uroczystość św. Piotra i Pawła 29.VI.2021 7.00   śp. Jadwiga Noga – od kuzyna Wiesława z żoną
9.00   śp. Marian Szymański – od wnuczki Doroty z rodziną