XII Niedziela Zwykła

1. Msze św. dziś o godz. 7, 9, 11 i ostatnia o godz. 14.

Msze św. w tym tygodniu codziennie o godz. 18.oo (oprócz wtorku) oraz codziennie o 7.oo (oprócz piątku).

2. Sakrament Bierzmowania dla uczniów klasy VIII odbędzie się 22 czerwca (wtorek) o godz. 14.3o w Wielogłowach. Jeszcze jutro (poniedziałek) w ramach bliższego przygotowania dla kandydatów o godz. 17.oo będzie spowiedź św. i Msza św. o godz. 18.oo. Po tej Mszy św. będzie próba generalna w kościele w Wielogłowach ok. godz. 19.oo.

3. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela w najbliższy czwartek. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.oo i 18.oo.

4. Zakończenia roku szkolno-katechetycznego:

Dla klasy VIII – czwartek o godz. 17.oo

Dla całej szkoły – w piątek o godz. 9.oo

5. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Włoch – środa o godz. 19.oo w Auli.

6. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w tym Rady Parafialnej – w czwartek po Mszy św. wieczornej w Auli.

7. Wakacyjna wycieczka do Energylandii dla dzieci i młodzieży odbędzie się 12 lipca (poniedziałek) – formalności można załatwić do czwartku włącznie.

8. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

poniedziałek 21.VI.2021 7.00   śp.  Agata Majda – 1 Rocznica śmierci
18.00   śp. Janina, Stanisław Popiela
  śp. Alojzy Potoczek
wtorek 22.VI.2021 7.00   śp. Władysław – Rocznica śmierci