VI Niedziela Wielkanocna

1. Msza św. wieczorna przez cały tydzień będzie o godz. 18.oo. Po Mszy św. nabożeństwo majowe. Zapraszamy!

W niedzielę natomiast nabożeństwo majowe jest o godz. 16.oo, a potem Msza św.

Msze św. rano o godz. 7.oo będą dodatkowo w środę i piątek.

2. Spotkanie PZS w tym Rady Parafialnej – w czwartek po nabożeństwie majowym.

3. Spotkanie organizacyjne przed I Komunią św. - w piątek po nabożeństwie majowym.

4. Wiadomość z ostatniej chwili dla uczniów klasy VIII – kandydatów do S. Bierzmowania oraz ich rodziców – Termin Sakramentu Bierzmowania na prośbę rodziców został wyznaczony na 22 czerwca. O szczegółach będziemy informować zainteresowanych.

5. Informujemy, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na 13-dniową pielgrzymkę do Włoch – Wyjazd 28 czerwca br. Szczegóły wyjazdu na stronie parafialnej i w gablocie przy bocznym wyjściu.

Są też wolne miejsca na 10-dniową pielgrzymkę do Grecji. Wyjazd 13 czerwca. Szczegóły w gablocie.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, szczególnie za dzisiejsze ofiary na remonty i inwestycje, za ofiary na konto parafialne oraz do świecznika wotywnego przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.

Dziękujemy za pomoc personalną w różnych drobnych i większych pracach.

Przepraszamy za niedogodności związane remontowymi.

poniedziałek 10.V.2021 18.00   O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Czesławy Rutkowskiej – od siostry
  śp. Stanisław Smajdor
wtorek 11.V.2021 18.00   śp. Jan Kmak – od rodziny  Fornagiel
  śp. Władysława Żelasko – od syna Sławka z rodziną