II Niedziela Wielkanocna - Niedziela Miłosierdzia

1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. Msze św. o godz. 7, 9, 11, 14 oraz 16. Podobnie za tydzień.

Dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy się modlić wobec Najśw. Sakramentu o ustanie epidemii i zdrowie dla chorych. Po Mszy św. o godz. 14.oo w Godzinie Miłosierdzia Pan Jezus będzie wystawiony do godz. 16.oo – możliwość prywatnej adoracji i Modlitwy.

Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.oo.

Spotkanie uczniów klasy VIII wraz z rodzicami – po Mszy św. o godz. 11.oo.

2. Z okazji dzisiejszej Niedzieli Miłosierdzia, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia, po każdej Mszy św. zostanie również zorganizowana zbiórka do puszek na CARITAS Diecezji Tarnowskiej.

3. W tygodniu Msze św.: poniedziałek, środa, i piątek – godz. 18.oo. Wtorek, czwartek i sobota – godz. 7.oo.

W czwartek dodatkowa Msza św. o godz. 18.oo. Po tej Mszy św. odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego, w tym Rady Parafialnej.

4. Zapraszamy uczniów klasy III wraz z rodzicami na Mszę św. w najbliższą niedzielę o godz. 11.oo. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w związku z Pierwszą Komunią św.

5. Za tydzień po każdej Mszy św. Sądeckie Hospicjum przeprowadzi zbiórkę do puszek w ramach akcji „Pola Nadziei”. Środki przeznaczone będą na budowę nowego skrzydła Hospicjum.

6. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła, szczególnie dziękujemy za dzisiejsze ofiary na cele remontowo-inwestycyjne.

Przepraszamy jeszcze w tym tygodniu za przerwy w transmisji nabożeństw on-line.

poniedziałek 12.IV.2021 18.00   śp.  Anna i Walenty Kornaś
  śp.  Albin Talik – 24 Rocznica śmierci
wtorek 13.IV.2021 7.00   śp. Maria Klimczak – od Klimczaków i Sułkowskich
  śp. Romualda Olszowska, Maria Roman Jurczak
środa 14.IV.2021 18.00   śp. Janina i Kazimierz Liber
  śp.  Maria Morawa – 3 Rocznica śmierci
czwartek 15.IV.2021 7.00    śp. Mirosław Waśko – od cioci Eli i Michała z Justyną
  śp. Tadeusz Wiktor – od wnuczki Jolanty z rodz.
18.00   rez.
piątek 16.IV.2021 18.00    śp. Katarzyna Szymańska – greg. 1