III Niedziela Wielkiego Postu

1. Msze św. dzisiaj o godz. 7,9,11,14 i 16.oo. W tygodniu Msze św: poniedziałek, środa, piątek – godz. 17.oo, wtorek, czwartek, sobota – godz. 7.oo.

W piątek dodatkowa Msza św. o 7.oo rano.

2. Zapraszamy na modlitwę różańcową w środę o 16.3o, a po Mszy św. na Nowennę do Matki Bożej z modlitwą do św. Józefa (odpust zupełny) oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątek przed Drogą Krzyżową.

3. W każdy piątek Wielkiegoi Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.00. W każdą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16.00. Po tym nabożeństwie pasyjnym Msza św. bez kazania.

Za udział w tych nabożeństwach pasyjnych możemy także zyskać odpust zupełny.

4. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w ten piątek zapraszamy szczególnie dzieci z klasy III wraz z rodzicami – po Mszy św. spotkanie organizacyjne przed I Komunią św.

5. Kurs przedmałżeński w Parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu odbędzie się w terminie od 12.04 – 17.04.2021 r. Spotkania odbywać się będą w Sali Przemienienia. Zapisy na pierwszym spotkaniu 12 kwietnia 2021 r. o godz. 18.00.

6. Radio RDN pod patronatem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża organizuje plebiscyt „Mój Katecheta – słucha, rozumie, towarzyszy. Szczegóły i regulamin plebiscytu są dostępne na stronie www.rdn.pl w zakładce „Plebiscyt - Mój Katecheta”. Zgłoszenia kandydatów można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła (mimo trudnej sytuacji). Dziękujemy także za ofiary na sprzątanie naszej świątyni oraz ofiary spoza parafii!!

Za tydzień – II niedziela marca – ofiary na tacę przeznaczone są cele remontowo-inwestycyjne (spłata raty, malowanie kościoła, schody). Dziękujemy za każdą ofiarę.

Przy wyjściu głównym możemy nabyć sobie baranki i paschaliki wielkanocne. Ofiary jako wielkopostną jałmużnę możemy wrzucić do skrzynki CARITAS.

poniedziałek 8.III.2021 17.00   śp. Justyna Nowacka – od Małgorzaty Lorek
  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dobry wybór szkoły i opiekę Matki Bożej dla Martyny
wtorek 9.III.2021 7.00   śp. Władysław Śmierciak – od wnuczki Dominiki z rodziną
  śp. Marian Szymański – od Marii Baran