II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

1. W tym tygodniu Msze św. codziennie o godz. 17.oo a w sobotę o 7.oo rano.

2. W Nowy Rok odeszła do domu Ojca śp. +Stefania Karpiak. Przeżyła 71 lat.

Pogrzeb śp. Stefanii odbędzie się jutro (poniedziałek). Wprowadzenie i Różaniec o godz. 12.25 a Msza św. o godz. 13.oo. Polecajmy Jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Dziękujemy Jej za dbanie o czystość w naszej świątyni.

3. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Michała Archanioła – we wtorek: o godz. 16.3o – Godzinki, o 17.oo – Msza św., Koronka uwielbienia Boga oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.

4. W środę przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli).

Msze św. jak w każdą niedzielę – 7, 9, 11, 14 i 16. Podczas każdej Mszy św. będzie poświecenie kredy i kadzidła.

Kadzidło i kreda do poświęcenia na Mszy św. dostępne będą przed Mszą św. na stolikach pod chórem. Przy tej okazji możemy wesprzeć - swoją dowolną ofiarą - misyjną posługę naszej Rodaczki Siostry Renaty, która prowadzi Domy Samotnej Matki w Charkowie na Ukrainie.

5. W czwartek – pierwszy w styczniu - zapraszamy na Godzinę świętą od 16.oo – Adoracja potrwa do Mszy św. o 17.oo.

4. Msze św. KOLĘDOWE w intencji mieszkańców pozostałych dwóch rejonów:

C/ Dzisiaj, 3 stycznia – godz. 14.oo – Mieszkańcy ulic: Tarnowska, Sosnowa, Gajowa, Leszczynowa, Za Górą Zabełecką,

D/ 6 stycznia (Trzech Króli) – godz. 14oo – od Gaju, ul. Zabełecka, Wiśniowa, Lipowa, Brzozowa, Korczynowa, Wielopolanka, Sadownicza, Cisowa.

Prosimy zabrać sobie z kościoła wodę święconą i specjalną książeczkę z modlitwami i błogosławieństwem, aby w dniu kolędowym odprawić w domu, wieczorem „Rodzinną kolędę”.

6. Dzieci klasy III wraz z rodzicami – w ramach przygotowania do I Komunii św. - zapraszamy ze świecami na Mszę św. za tydzień na godz. 11.oo.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Dziękujemy za spontaniczne, tzw. „ofiary kolędowe”, które w całości przeznaczone będą na prowadzone inwestycje.

Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone na cele parafialne (spłata kredytu).

Zmiana Tajemnic różańcowych – wyjątkowo za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo.

Przypominamy nr tel do ks. proboszcza500 012 205 (prosimy dzwonić w potrzebie).

Kapłani bardzo dziękują Wszystkim za życzenia!!! Ks. proboszcz również za te imieninowe!!!

poniedziałek 4.I.2021 17.00    śp. Adam Jurkowski
  śp. Franciszek Szkaradek – 30 dz. po śm. - od Janiny i Bogdana Tokarczyk z rodziną
wtorek 5.I.2021 17.00   W intencji Rodziny zmarłej śp. Hani Leniart – od kolegów Adama
  śp. Jan i Apolonia Wiktor