XVII Tydzień zwykły

1. W miesiącach lipiec i sierpień - w niedzielę nie ma Mszy św. popołudniowej.

Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.oo, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.oo. W I. sobotę sierpnia dodatkowo Msza św. o godz. 18.oo.

W sobotę rozpoczyna się również miesiąc dobrowolnej abstynencji – zachęcamy do niej przez cały sierpień.

2. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców – św. Krzysztofa. Jednocześnie poświęcone zostaną „małe dziesiątki różańca na palec”, które możemy sobie zabrać i mieć zawsze w samochodzie, aby w czasie podróży się pomodlić.

Ofiary, które będą zbierane w ramach Akcji „1 grosz za 1 km” przeznaczone są na misje i misjonarzy. Jest to dar wdzięczności za szczęśliwe podróże.

Dziś jeszcze zapraszamy na jubileuszowy Apel Jasnogórski na godz. 21.oo.

Prosimy o przygotowanie na kartkach podziękowań i próśb do Matki Bożej Jasnogórskiej.

3. Za tydzień w sądeckiej Bazylice rozpoczyna się Wielki Odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Szczegóły w gablotach.

4. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.

Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.oo.

poniedziałek 27.VII.2020 18.00   śp. Anna, Leon Czopek, Krzysztof Bałuszyński
wtorek 28.VII.2020 7.00   śp. Kazimierz Bajda
środa 29.VII.2020 18.00   śp. Ignacy Gróbarczyk – 6 Rocznica śmierci - od siostry Franciszki z rodziną
czwartek 30.VII.2020 7.00   śp. Józef Gróbarczyk – od siostry Franciszki z rodziną