IV Niedziela Adwentu

1. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia – wspólną wieczerzę przeżyjmy w rodzinnym gronie. Tradycyjnie przeczytajmy fragment Ewangelii o Bożym Narodzeniu, pomódlmy się za bliskich żyjących i zmarłych, złóżmy sobie życzenia i wspólnie pośpiewajmy kolędy.

Zachowajmy też postny charakter tego dnia.

Msze św. w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (wtorek i środa) będą tylko o godz. 7.oo, 9.oo i 11.oo.

W święta nie będzie Mszy św. po południu!!!

W pozostałe dni tygodnia o 7.oo rano.

Pasterka – po wigilii tradycyjnie o północy. ZAPRASZAMY!

Składka na pasterce przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

Składka w II dzień świąt przeznaczona jest na UJPII w Krakowie i Tarnowie.

2. Kolęda misyjna w naszej parafii odbędzie się za tydzień – w niedzielę 30 grudnia. Spotkanie kolędników misyjnych i opiekunów grup w sobotę o godz. 10.oo w Auli.

W sobotę nie będzie próby scholii.

3. Za tydzień w niedzielę – Święto św. Rodziny – Dzień Jubileuszy małżeńskich -zapraszamy na Msze św. przed południem szczególnie małżonków, ale „we dwoje” – będziemy podczas każdej Mszy św. odnawiać małżeńskie – sakramentalne TAK!!!

4. Plan kolędy – odwiedzin duszpasterskich rodzin przez kapłanów… (osobna karta) – kolęda jest wywieszona w gablocie i na stronie internetowej parafii.

5. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej oraz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła. Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc ubogim i potrzebującym jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!

poniedziałek 24.XII.2018 7.00   śp. Wanda Rolka
  śp. Ewa i Antoni Jurczak
wtorek Boże Narodzenie 25.XII.2018 7.00   śp. Stanisława Oleksy – od Dawida Musiała
9.00   O błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi w rodzinie Marii i Mariana Potoczek